امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48239
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 123
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دبیرخانه دائمی جشنواره مردمی فیلم عمار اعلام کرد با توجه به هفته دفاع مقدس و شروع کار مدارس و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دبیرخانه دائمی جشنواره مردمی فیلم عمار اعلام کرد با توجه به هفته دفاع مقدس و شروع کار مدارس و دانشگاه‌ها، اکران مردمی خیبر را برگزار می‌کند.

بنابر این گزارش، اکران‌های مردمی فیلم های جشنواره عمار در طول سال و به مناسبت‌های مختلف و به درخواست اکران کننده‌ها ادامه دارد و بعد از اتمام سومین دوره جشنواره عمار در دی ماه 91 اکران‌های مردمی فیلم‌های عمار در شهرها و مکان‌های مختلف برگزار شده و تا به امروز ادامه دارد.

اکران خیبر، نمایش ویژه و سراسری فیلم‌های جشنواره عمار در هفته دفاع مقدس است و تاکنون بالغ بر 350 اکران کننده برای هفته دفاع مقدس و اکران خیبر اعلام آمادگی کرده‌اند.

در اکران مخصوص هفته دفاع مقدس به نام «اکران خیبر» سه بسته فیلم که به مناسبت این ایام و با محوریت دفاع مقدس تهیه شده در اختیار اکران کنندگان مردمی قرار می‌گیرد که در میان این آثار متفاوتی اعم از مستند، نماهنگ و داستانی دیده می‌شود

«عشق است به آسمان پریدن»، ساخته «علی حمزه»؛ «شیرزنی به نام مادر جبهه‌ها» ساخته «مسعود طاهری»؛ «رویای سیاه» اثر «ایمان گودرزی»؛ «اروند کنار» ساخته «سید مهدی میرغیاثی»؛ «تو میرفتی» ساخته «محسن امانی»؛ «این آخرین قدم» اثر «علی حمزه»؛ «این سه زن» ساخته «علی خسروی»؛ «جراح جنگ» اثری از «پیام پارسافر»؛ «ننه قربون» اثری از «یاسر عرب»؛ «آنها زنده‌اند» ساخته «محمد لطفعلی»؛ «بابا خون داد» ساخته «مهدی نقویان»؛ «آب شهر» اثر «یاسر طالبی»؛ «تا تو هستی» اثر «کاوه سجادی»؛ «نفت آتش خاک» کاری از «آرش کوردسالی»؛ «آب آتش آب» کاری از «هادی حاجتمند»؛ «هنر امام» کاری از «سعید خلیلی»؛ «حضور» اثری از «سعید خلیلی» و «شکست شب» کاری از «سیامک مختاری» آثاری است که در این دوره از اکران‌ها به نمایش در می‌آید.

بنابر این گزارش، ارائه گزارش‌های مردمی، نقد مکتوب و جلسات نقد و بررسی از دیگر فعالیت‌هایی است که در جریان این اکران‌ها انجام می‌شود.

در کلیپ زیر می‌توانید بخش‌هایی از فیلم‌های اکران خیبر را مشاهده نمایید.

 
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها