امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۳:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4825
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 130
لاله افتخاری در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در ارتباط با شاخصه‌های ...

لاله افتخاری در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در ارتباط با شاخصه‌های رئیس‌جمهور آینده کشور گفت: رئیس‌جمهور آینده باید با توجه به اسناد بالادستی (سند چشم‌انداز و برنامه پنج‌ساله) و نیز برنامه‌های پنج‌ساله بعدی که مکمل برنامه‌های قبلی خود است برنامه‌ریزی‌ها و تلاش لازم را برای تحقق این برنامه‌ها داشته باشد.

وی افزود: رئیس‌جمهور آینده باید دارای برنامه‌ای مدون و همه‌جانبه و متناسب با نیاز جامعه باشد و باید نیازها و ضروریات روز جامعه را در برنامه‌ریزیهای خود مدنظر قرار دهد.

نماینده تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تحقق برنامه‌های رئیس‌جمهور مستلزم داشتن تیم کاری قویست چراکه ریاست‌جمهوری عرصه آزمون‌ و‌ خطا نیست که رئیس‌جمهور افرادی را آورده و پس از مدتی این افراد را عزل کند.

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: ولایتمداری از مهمترین شاخصه‌های رئیس‌جمهور آینده است که روی کاغذ مشخص نمی‌شود و تنها در عملکرد و سوابق وی باید تبعیت از ولایت فقیه مشخص شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار