امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۷:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4826
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 156
محمدرضا محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره واگذاری مسکن‌های ویژه تهرانسر اظهار داشت: سایت‌های مسکن‌های ویژه در وردآورد، منطقه 5 تهران، ...

محمدرضا محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره واگذاری مسکن‌های ویژه تهرانسر اظهار داشت: سایت‌های مسکن‌های ویژه در وردآورد، منطقه 5 تهران، حکیمیه و تهران‌پارس نیز در حال بررسی و مطالعه است.

وی با اشاره به اینکه واگذاری مسکن‌های ویژه تهرانسر از مهر آغاز می‌شود،‌ گفت: واحدهای مسکن‌ ویژه 105 متر است که با تقسیط 12 ساله، قیمت هر متر کمتر از دومیلیون تومان می‌شود.

محمودی خاطرنشان کرد: متقاضیان مسکن ویژه باید هر سه ماه یکبار 20 میلیون تومان به مدت یکسال پرداخت کنند و در هنگام تحویل نیز 50 میلیون تومان نقدا پرداخت می‌شود.

واگذاری 140 هزار واحد مسکن مهر تا شهریور

معاون عمرانی استاندار تهران درباره واگذاری مسکن‌های مهر گفت: از مجموع 403 هزار واحد مسکونی مهر استان تهران بیش از 300 هزار واحد تا شهریور امسال تکمیل و تحویل داده می‌شود.

وی بیان داشت: در سال گذشته 160 هزار واحد مسکونی واگذار شد و 140 هزار واحد مسکونی دیگر تا شهریور امسال به واجدین شرایط و متقاضیان مسکن مهر تحویل داده می‌شود.

محمودی با بیان اینکه حدود 100 واحد مسکونی مهر در دولت آینده تحویل داده می‌شود گفت: علت تأخیر در واگذاری این واحدها مشکلات مربوط به تعاونی‌ها و متقاضیان مسکن مهر است و جلساتی نیز برای حل این مشکل در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/   
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها