امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۹:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48271
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 38
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الوفاق، شیخ علی سلمان، دبیر کل جمعیت ملی اسلامی الوفاق بحرین تاکید کرد: انتخاب مردم از طریق صندوق‌های رای بیان ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الوفاق، شیخ علی سلمان، دبیر کل جمعیت ملی اسلامی الوفاق بحرین تاکید کرد: انتخاب مردم از طریق صندوق‌های رای بیان می‌شود و هیچ قانونی اگر برخاسته از خواست ملت نباشد ارزش ندارد و جامعه بین‌المللی برای قوانین بحرین که سرکوبگرانه است، اعتباری قائل نیست.

شیخ سلمان طی نطقی در مسجد امام صادق گفت: هیچ کس نمی‌تواند ما را از حق خود در مطالبه تغییر قوانین استبدادی و دیکتاتوری سلب کند و نباید از مردم و مخالفان خواست چیزی که انتخاب نکرده‌اند بپذیرند در حالی که حقوقشان مصادره می‌شود و در حقشان ظلم می‌شود و به حاشیه رانده شده‌اند.

وی افزود: خواسته مردم برکناری دولت و نه صدور قوانین استبدادی است و سازمان ملل برای تحقق خواسته‌های مردمی باید مداخله کند ما انتخاباتی که صدام حسین، حسنی مبارک و زین العابدین بن علی در کشورهایشان ساماندهی می‌کردند نمی‌خواهیم ما انتخابات آزاد و شفاف می‌خواهیم.

شیخ علی سلمان تصریح کرد: جامعه بین‌المللی سیاسی و حقوقی هیچ اعتباری برای قوانین داخلی بحرین قائل نیست زیرا قوانینی سرکوبگر و مغایر با موازین بین‌المللی است و هرگز مطابق با خواست واقعی مردم نیست.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها