امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۱۵:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48280
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 47
عزت‌الله پروازه کارگردان فیلم مستند «عروسک کاموایی» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس اظهار داشت:فیلم مستند «عروسک کاموایی» بخشی از تلاش‌های فریبا ...

عزت‌الله پروازه کارگردان فیلم مستند «عروسک کاموایی» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس اظهار داشت:فیلم مستند «عروسک کاموایی» بخشی از تلاش‌های فریبا معصومی با نود درصد معلولیت است که به خلق آثار زیبای هنری به وسیله کاموا می‌پردازد و نیز نگرش او در ابعاد مختلف زندگی را با زبان تصویر بیان می‌کند که خوشبختانه بازتاب خوبی در محافل مختلف داشته است و حتی اخیرا توانست از هشتمین جشنواره فیلم مستند و کوتاه رضوی در یزد دو دیپلم افتخار بگیرد.

وی افزود: همچنین با توجه به موضوع متفاوت فیلم، برای نمایش در بخش مستند داستانی بیست‌وهفتمین جشنواره فیلم و کوک و نوجوان نیز پذیرفته شده که نمایش آن قطعا با بازتاب‌های متفاوتی مواجه خواهد شد و قرار است در هفتمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت نیز به نامیش در آید.

کارگردان فیلم مستند «عروسک کاموایی» خاطرنشان کرد: این فیلم مستند بخشی از تلاش‌های وی و خلق آثار زیبای هنری به وسیله کاموا و نیز نگرش او در ابعاد مختلف زندگی را با زبان تصویر بیان می‌کند.

وی در خاتمه بیان داشت: مهمترین تاثیر این مستند برای انسان‌هایی است که با تنی سالم در جامعه و خانواده منفعل شده و هیچ تلاشی یا کمترین تلاش را در سرلوحه و نقش اجتماعی خود در زندگی قرار داده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها