امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۸:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48297
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۰
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نتایج تمام داوطلبان مقاطع کارشناسی پیوسته، دکتری حرفه‌ای و کاردانی ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نتایج تمام داوطلبان مقاطع کارشناسی پیوسته، دکتری حرفه‌ای و کاردانی ناپیوسته گروه پزشکی که پیش از این براساس کارنامه خود در سایت سازمان سنجش کشور اقدام به ثبت‌نام در دانشگاه آزاد کرده بودند، اعلام شد و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.com از وضعیت خود مطلع شوند.

بر اساس این گزارش، اطلاعیه جزئیات ثبت‌نام این مقاطع در سایت اطلاع رسانی مرکز آزمون به نشانی  www.pubr-azmoon.com فردا دوشنبه 25 شهریور منتشر می‌شود.

بنابراین گزارش، پذیرفته شدگان باید در روزهای سه شنبه و چهارشنبه  26 و 27 شهریورماه به واحدهای دانشگاهی موردنظر مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

تمام پذیرفته شدگان باید اصل شناسنامه عکس دار به همراه 2 برگ فتوکپی از تمام صفحات آن، اصل کارت ملی و کپی آن، 6 قطعه عکس 4 × 3 تمام رخ ( برای مشمولان 12 قطعه) و برای برادران ارائه مدرکی که وضعیت نظام وظیفه آنها را مشخص کند، به همراه داشته باشند.

شایان ذکر است، داوطـلـبان می‌توانند در صـورت مـواجـه شـدن بـا هـر سـؤال یـا ابهـامـی بـه سـایت www.pubr-azmoon.com مراجعه و در قسمت پرسش و پاسخ، سؤال خود را مطرح کرده یا به نشانی الکترونیکی porsesh@azmoon.net ایمیل خود را ارسال کنند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها