امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۹:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4830
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 199
سردار محمدرضا نقدی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: زن مجاهد ایرانی در این دوران از عزتی مثال زدنی برخوردار است و به حق از سوی مقام معظم رهبری ...

سردار محمدرضا نقدی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: زن مجاهد ایرانی در این دوران از عزتی مثال زدنی برخوردار است و به حق از سوی مقام معظم رهبری به زن مجاهد ایرانی لقب معلم ثانی داده شده است و این نشان‌دهنده جایگاه عظیم زنان ما است که به برکت تأسی از حضرت فاطمه زهرا(س) توانسته‌اند به این مقام دست پیدا کنند.

وی ادامه داد: استمرار این عزت مستلزم پیروی از این الگو است و باید توجه داشته باشیم که 7 هزار زن شهید هر کدام الگویی از معارف و حقیقت هستند و بهترین مرام و مسیر را برای استمرار مسیر درست نشان می‌دهند و بایستی زندگی این زنان مجاهد را مرور کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین درباره نقش زنان در تحقق حماسه سیاسی و اقتصادی تصریح کرد: مادرانی که چندین شهید را تقدیم انقلاب کردند و با صبر و تحمل کودکان کوچک را به مردانی وارسته تربیت کرده‌اند می‌توانند موجب خلق حماسه سیاسی شوند.

سردار نقدی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران این افتخار را دارد که برخلاف سایر کشورهای دنیا در انتخابات زنان نیز مانند مردان و دوشادوش آنان در پای صندوق‌های رأی حاضر می‌شوند و حماسه آفرین هستند و امسال نیز بیشتر از سال‌های گذشته این حماسه آفرینی پررنگ تر می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: نقش آفرینی زنان در حماسه اقتصادی را نیز نمی‌توان نادیده گرفت و زنان نقش مهمی در اصلاح فرهنگ اقتصادی خانواده‌ها دارند همانطور که تاکنون نیز نقش‌آفرینی مؤثری داشته‌اند امسال نیز با اصلاح الگوی مصرف و تقویت صرفه جویی در نهاد خانواده می‌تواند نقش مهمی در تحقق حماسه اقتصادی داشته باشد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار