امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۸:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48305
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۰
تعداد بازدید: 79
حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ...

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به احتمال معرفی وزرای پیشنهادی برای سه وزارت‌خانه باقیمانده، گفت: مجلس بنای تعامل با دولت را دارد اما این تعامل باید 2 طرفه باشد.

وی با بیان اینکه مجلس به گزینه‌های که در فتنه 88 نقش داشته باشند رای اعتماد نخواهد داد، تصریح کرد: ممانعت از وزیر شدن فتنه گران، خواست و مطالبه جدی مردم از مجلس است.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه فراکسیون اصولگرایان بر اصول و مواضع خود برای عدم رای اعتماد به فتنه گران استوار است، گفت: در جریان رای اعتماد به سه وزیر پیشنهادی باقیمانده، فراکسیون اصولگرایان طبق روال گذشته عمل خواهد کرد.

به احتمال بسیار زیاد در صورتی که وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و علوم بعد از تعطیلات مجلس معرفی شوند، فراکسیون اصولگرایان برای بررسی صلاحیت آنان تشکیل جلسه خواهد داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها