امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۱:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48321
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، علی رمضا‌ن‌خوانی پیش از ظهر امروز در نشست خبری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: براساس برآورد 8 ساله تعداد ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، علی رمضا‌ن‌خوانی پیش از ظهر امروز در نشست خبری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: براساس برآورد 8 ساله تعداد دانشجویانی که تقاضای پذیرش را داده‌‌ایم براساس آن امکانات دانشجویی و فرهنگی را فراهم می‌سازد.

وی افزود: اما سه سال است که بیش از تعداد اعلام شده و توافق قبلی دانشگاه، دانشجو می‌فرستند در نتیجه امکانات را باید با درصد بالایی فراهم کنیم.

رمضان‌خوانی افزود: در حال حاضر در بخش خوابگاهی فقط به تعدادی از دانشجویان متعهد شده‌ایم که می‌توانیم برایشان امکانات فراهم کنیم اما بنابه دلایل اعتباری که باید از سوی وزارت بهداشت تأمین شود نمی‌توانیم برای صد درصد دانشجویان خوابگاه فراهم کنیم.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: بنابراین برای دانشجویان متأهل ودستیارانی که قبلاً خوابگاه فراهم می‌شد اکنون امکانش فراهم نیست.

رمضان‌خوانی از افزایش ظرفیت خوابگاه برای 500 دانشجو خبر داد و گفت: این مازاد ظرفیت برای این ترم جدید تحصیلی در نظر گرفته شده است تا بتوانیم برای دانشجویانی که تحصیلات پایه دارند و از شهرستان آمده‌اند خوابگاه فراهم کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها