امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۲:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48324
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ علیرضا محرابی، رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، ضمن اشاره به دستگیری 2 مامورنما و جاعل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ علیرضا محرابی، رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، ضمن اشاره به دستگیری 2 مامورنما و جاعل عنوان در محدوده شهران به تشریح جزییات پرونده این متهمان و نحوه شناسایی و دستگیری آنها پرداخت.

این مقام انتظامی در تشریح خبر فوق گفت: روز گذشته یکی از تیم‌های عملیاتی مأموران پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در حال گشت‌زنی در محدوده شهران بود که متوجه درگیری و جر و بحث چند نفر شده و این در حالی بود که درگیری مذکور باعث تجمع افرادی در محل شده بود.

وی افزود: با توجه به این موضوع ماموران به محل نزدیک شدند اما در همین زمان 2 مرد که در درگیری حاضر بودند بدون توجه به فریادها و اعتراض های مردم از میان جمعیت خارج شده و سعی کردند با موتورسیکلتی که در محل متوقف بود از آنجا دور شوند که این امر درگیری و فریادها را بیشتر کرده و به همین سبب ماموران وارد ماجرا شدند.

سرهنگ محرابی عنوان داشت: در همین حین تنی چند از شهروندان که متوجه حضور پلیس شده بودند به سمت آنها آمده و عنوان داشتند که چرا باید همکاران پلیس از شهروندان درخواست پول کند و به خاطر مساله‌ای واهی با آنها درگیر شود؟

وی تصریح کرد: با بیان شدن این مطلب از سوی شهروندان شاکی، بلافاصله ماموران دریافتند که هر 2 مرد مذکور که سعی در فرار از محل دارند مامور قلابی هستند و خود را با جعل عنوان و غصب عنوان مامور انتظامی معرفی کرده و قصد اخاذی از این شهروندان را دارند که بر این اساس هر 2 را بازداشت و به همراه شاکی و موتورسیکلت متهمان به پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ منتقل کردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در ادامه گفت: هر 2 متهم در مقر انتظامی به جرم خود مبنی بر جعل و غصب عنوان و همچنین تهدید شهروندان و اخاذی از آنها به بهانه‌های واهی اعتراف کرده و اقرار کردند که با همدستی هم اقدام به این کار می‌کنند.

وی تصریح کرد: به این ترتیب هر 2 با تکمیل پرونده به دادسرا معرفی شده و اقدام به موقع ماموران باعث رضایت خاطر این شهروند شد که طی تماس با مرکز 197 دفتر نظارت همگانی پلیس تهران بزرگ از ماموران این یگان تشکر کرد.

سرهنگ محرابی در پایان ضمن هشدار به شهروندان در خصوص برخورد با ماموران قلابی و کسانی که با جعل عنوان سعی دارند از آنها اخاذی کنند گفت: ماموران زحمتکش پلیس هنگام برخورد و رویارویی با شهروندان حتما کارت شناسایی معتبر خود را ارایه داده و به هیچ عنوان از شهروندان درخواست وجه نمی‌کنند و این موضوع می‌تواند به راحتی شهروندان را در شناسایی مامورهای قلابی از ماموران تلاشگر نیروی انتظامی، راهنمایی کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار