امروز : جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 24
۱۹:۰۷
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48332
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 70
به گزارش فارس به نقل از روزنامه القبس کویت، عبداللطیف بن راشد الزیانی، دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس، گفت: اجلاس شورای همکاری به درخواست وزیران کشور ...

به گزارش فارس به نقل از روزنامه القبس کویت، عبداللطیف بن راشد الزیانی، دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس، گفت: اجلاس شورای همکاری به درخواست وزیران کشور اعضای شورای همکاری در مقر دبیرخانه این شورا واقع در ریاض برگزار می شود و هدف از آن، بررسی چگونگی راه های اجرای تصمیم کشورهای عضو  شورا برای اتخاذ اقدامات امنیتی علیه منتسبان به حزب الله است که با موضوع  قامت و معاملات مالی و تجاری آنها در کشورهای عضو این شورا در ارتباط است.

دبیر کل شورای همکاری افزود: نمایندگان وزارت خانه های کشور اعضای عضو شورا ساز و کارهای مناسب برای اجرای این تصمیم را با هماهنگی طرف های ذیربط دیگر مورد بررسی قرار خواهند داد که از جمله آن وزارت بازرگانی و نهادهای پولی و بانک های مرکزی کشورهای عضو است.

یک منبع امنیتی به روزنامه القبس کویت گفت: کشورهای عضو شورای همکاری ساز و کارهای مشترکی را درباره سپرده های مالی نیروهای حزب الله و معاملات تجاری و غیرتجاری آنها تصویب خواهند کرد.
انتهای پیام/ص
 
   
برچسب ها:
آخرین اخبار