امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۰:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48336
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 108
وحید لک مدیر دفتر امور استان‌های مرکز هنرهای نمایشی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تئاتر فارس ضمن اشاره به برگزاری 25 دوره جشنواره‌های استانی در سراسر کشور ...

وحید لک مدیر دفتر امور استان‌های مرکز هنرهای نمایشی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تئاتر فارس ضمن اشاره به برگزاری 25 دوره جشنواره‌های استانی در سراسر کشور اظهار داشت:  25 جشنواره تئاتر استانی استان همدان از 27 تا 30 شهریور ماه در شهر ملایر برگزار می‌شود،.

وی افزود: آثار متقاضی در مرحله بازبینی توسط اعضای تیم کارشناسی اداره کل هنرهای نمایشی مورد بررسی و کارشناسی قرار گرفته و آثار راه‌یافته به مرحله پایانی توسط رضا بابک، هرمز هدایت و کیوان نخعی به عنوان نمایندگان مرکز هنرهای نمایشی داوری می‌شوند که در نهایت دو اثر نمایشی به جشنواره مناطق راه پیدا می‌کنند. پیش از این جشنواره از 29 مرداد از آذربایجان شرقی آغاز شده و تا 15 مهر ادامه خواهد داشت.
 
وی در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه تئاتر شهر همدان چه زمانی به افتتاح خواهد رسید، گفت: به احتمال زیاد  همزمان با برگزاری جشنواره تئاتر استانی تئاتر شهر افتتاح شود و به طور حتم جشنواره تئاتر کودک و نوجوان از تئاتر شهر بهره‌مند خواهند شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار