امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۱:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48337
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرغم انتشار اخباری مبنی بر توافق ایوبی با خانه اصناف ایرانیان مبنی بر تحویل ...

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرغم انتشار اخباری مبنی بر توافق ایوبی با خانه اصناف ایرانیان مبنی بر تحویل خانه سینما به نمایندگان دو طیف و ارشاد، ساختمان سمنان، تحویل هیئت مدیره سابق خانه سینما قرار گرفته است.

حبیب کاوش در گفت‌وگو با خبرنگار سینمای فارس در خصوص جلسه دیشب ایوبی با اعضای خانه سینمای ایرانیان گفت: در نهایت در این جلسه دلگیری خود را بابت روند بازگشایی خانه سینما ابراز داشتیم و در نهایت به تفاهم رسیدیم که طبق این تفاهم مقرر شد گروهی کارشناس از هر دو طیف تشکیل شود و و روند بازگشایی خانه سینما زیر نظر این گروه صورت پذیرد.
 
کاوش خاطرنشان کرد:‌ در واقع این همان توافق قبلی است که پیش از این با آقای ایوبی صورت گرفته بود و مجدداً تأکید شد که کمیته 7 نفره متشکل از سه نماینده از خانه سینمای ایرانیان، سه نماینده از خانه سینما و یک نماینده از طرف سازمان سینمایی معرفی شوند تا بر روند بازگشایی خانه سینما و مجمع عمومی نظارت کنند و همچنین کارشناسی‌های لازم را در خصوص ادامه روند کار خانه سینما انجام دهند.
 
با این تصاویر زیر نشان می دهد ساختمان سمنان بعنوان ساختمان اصلی خانه سینما تحویل هیئت مدیره سابق قرار گرفته است:
 
 


انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها