امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48338
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، طرح ملی «مفتاح» جدیدترین روش آموزش غیرحضوری مفاهیم قرآن کریم است که ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، طرح ملی «مفتاح» جدیدترین روش آموزش غیرحضوری مفاهیم قرآن کریم است که از سوی دارالقرآن خانه کارگر و در طول 6 ترم آموزشی سه ماهه برای سطوح و سنین مختلف برگزار می‌شود.

در اجرای این طرح که در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت 10 میلیون حافظ قرآن است، متقاضیان پس از ثبت‌نام و دریافت بسته کمک آموزشی تحت آموزش اساتید پشتیبان قرار می‌گیرند.

در این آموزش‌ها که یک یا دو روز در هفته برگزار می‌شود، افراد علاوه بر آشنایی با ترجمه و مفاهیم آیات قرآن، قواعد عربی را نیز می‌آموزند و پس از پایان این دوره 6 ماهه و تسلط بر معانی آیات الهی، آمادگی فهم و حفظ قرآن را کسب خواهند کرد.

منابع آموزشی این طرح نیز کتاب‌ و لوح فشرده‌ای از استاد «وکیل» است که متقاضیان باید آن را در طول دوره فراگیرند.

تا پیش از این مهلت شرکت در طرح ملی «مفتاح» تا 25 شهریورماه بود که با توجه به استقبال مردم مهلت ثبت‌نام در این طرح ملی پنج روز تمدید شد. 

علاقه‌مندان به شرکت در این طرح قرآنی تا پایان شهریورماه فرصت دارند نسبت به ثبت‌نام و تهیه بسته آموزشی به آدرس اینترنتی www.ehoda.com مراجعه یا با شماره‌ 66978001 تماس حاصل کنند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها