امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 23
۰۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48353
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نخستین جلسه ستاد هفته ازدواج جوانان با حضور نمایندگان این ستاد برگزار شد، دستورالعمل پیشنهادی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نخستین جلسه ستاد هفته ازدواج جوانان با حضور نمایندگان این ستاد برگزار شد، دستورالعمل پیشنهادی گرامیداشت هفته ازدواج جوانان مورد بررسی قرار گرفت.

براساس این گزارش شیوه نامه برگزاری پنجمین نمایشگاه و جشنواره پیوند آسمانی در سراسر کشور از جمله مواردی بود که به صورت پیشنهادی در اختیار اعضای ستاد هفته ازدواج قرار گرفت تا پس از تأیید نهایی در سطوح ملی و استانی ابلاغ شود.

بررسی برنامه آموزش ازدواج کارکنان دولت، شروع برنامه آموزش زوجین در مساجد در هفته ازدواج، برگزاری دومین نشست سمن‌ها در هفته ازدواج، تقدیر از زوجین وزارتخانه در سال 92 و پیش بینی برگزاری جلسه ستاد ملی ساماندهی امور جوانان جهت ارائه فعالیت‌های پیشنهادی به دستگاه‌های عضو ستاد در هفته ازدواج جوانان از مباحث مطرح در این نشست بود.

همچنین در این جلسه معرفی خدمات دستگاه‌های عضو ستاد ساماندهی امور جوانان در حوزه ازدواج از طریق برپایی نمایشگاه، اعلام هفته بدون طلاق در سراسر کشور، فعالیت همزمان و هماهنگ استان ها در این هفته و فعالیت فرهنگسراها و مراکز اجتماعی و فرهنگی سراسر کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

هفته ازدواج جوانان از روز اول ذی الحجه و همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) آغاز می‌شود که در این هفته برنامه‌هایی به منظور ترویج سنت حسنه ازدواج در کشور برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار