امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۸:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48364
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 58
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری جمعیت الوفاق، دادگاهی در بحرین امروز یکشنبه سه جوان را به تحمل ده سال زندان محکوم کرد.  وکلای این سه جوان ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری جمعیت الوفاق، دادگاهی در بحرین امروز یکشنبه سه جوان را به تحمل ده سال زندان محکوم کرد.

 وکلای این سه جوان بحرینی تأکید کردند که اعترافات از موکلان آنها با خشونت و تحت اجبار از آنها گرفته شده است و سخنان ضد و نقیض شاهدان ثابت می کند که حادثه ای که به این متهمان نسبت داده شده، واقعیت ندارد.

وکلا تاکید کردند که حکم دادن دستگاه قضایی بر اساس اظهارات ضد و نقیض طرف های امنیتی نشان می دهد که دستگاه قضای بحرین مستقل عمل نمی کند.

اتهامات این سه نفر اقدام برای قتل پلیس، در اختیار داشتن سلاح و مهمات دست ساز و استفاده از آن، مقاومت در برابر پلیس و تلاش برای فرار از دست پلیس اعلام شده بود.

صدور حکم این متهمان در حالی است که اعتراض نهادهای بین المللی به نقض حقوق بشر در بحرین شدت یافته است و این امر نشان می دهد روند قضایی در این کشور صرفا صوری است به صورتی که از یک طرف با مخالفان به شدت برخورد می شود و از طرف دیگر نیروهای امنیتی که قاتل شهروندان هستند، تبرئه می شوند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها