امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۳:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48369
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «ابو عبیده» سخنگوی گردان‌های القسام گفت که ارتش‌های عربی بهتر است قدرت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «ابو عبیده» سخنگوی گردان‌های القسام گفت که ارتش‌های عربی بهتر است قدرت خود را علیه دشمن مشترک به نمایش بگذارند همچنانکه مانورهای قسام در غزه نیز پیامی به رژیم اشغالگر است.

گردان‌های قسام عصر دیروز شنبه، مانور نظامی در شرق شهر غزه برگزار کردند و این گردان‌ها صدها نفر از نیروهای خود را بسیج کرده و در خیابان‌های شهر غزه رژه نظامی برگزار کرده و پرچم‌های مقاومت و گردان‌های قسام را بالا بردند.

گردان‌های القسام همچنین بر آمادگی کامل خود برای مقابله با هر گونه تجاوز به نوار غزه تاکید کرد.

نوار غزه طی دو هفته اخیر شاهد رژه نظامی و مانورهای گروه‌های مقاومت فلسطین برای مقابله با هر گونه تجاوز صهیونیست‌ها بود.

یورش صهیونیست‌ها به مسجدالاقصی

گروه‌ صهیونیست‌های افراطی امروز یکشنبه نیز با حمایت نیروهای پلیس رژیم اشغالگر، به صحن‌های مسجدالاقصی یورش بردند.

بر اساس این گزارش حدود 50 شهرک‌نشین با همراهی خاخام‌های اسرائیلی از ساعات اولیه صبح امروز به مسجدالاقصی یورش برده و در صحن‌های این مسجد به گشت‌زنی پرداختند.

این در حالی بود که صدها نفر از دانشجویان و طلاب علم نیز در مسجدالاقصی حضور داشتند و نیروهای پلیس کارت‌های شناسایی تعدادی از آنها را توقیف کردند.

اجرای طرح خطرناک طرح صهیونیست‌ها علیه قدس

«حنا عیسی» دبیر هیئت اسلامی-مسیحی برای یاری قدس و مقدسات گفت که رژیم اشغالگر جنگ بی‌سابقه‌ای علیه مسجدالاقصی به راه انداخته و برای اجرای طرح خطرناک علیه قدس تلاش می‌کند.

وی افزود که راهپیمایی میلیونی که قرار است 24 ماه جاری به مناسبت عید یهودیان در خیابان‌های قدس برگزار شود، اعلام صریح مسئولان رژیم صهیونیستی برای یهودی‌سازی قدس و محاصره آن با یهودیان است.

وی اشاره کرد که یورش‌ها و هتک حرمت مسجدالاقصی و تجاوزات علیه نمازگزاران دلالت بر اجرای طرح خطرناک صهیونیستی مبنی بر تحمیل واقعیت‌ها و تقسیم مسجدالاقصی دارد.

اعتصاب غذای اسرای بیمار در زندان الرمله

تعدادی از اسرای بیمار در بیمارستان زندان الرمله امروز یکشنبه اعتصاب غذا در اعتراض به وضعیت جسمانی خود و بی‌توجهی مسئولان رژیم اشغالگر به درمان آنها را آغاز کردند.

اسرای بیمار اعلام کردند که آنها به اداره زندان‌های رژیم اشغالگر مهلت دادند تا رسیدگی لازم به درمانشان در بیمارستان زندان الرمله بعمل آورد اما این مسئولان همچنان به درخواست آنها بی‌توجهی می‌کنند و به همین دلیل آنها نیز دست به اعتصاب غذا زده‌اند.  
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها