امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۶:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48372
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 38
«مجید میلاد» عضو دبیرخانه جمعیت الوفاق بحرین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در «منامه» اظهار داشت: بی‌توجهی آل ...

«مجید میلاد» عضو دبیرخانه جمعیت الوفاق بحرین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در «منامه» اظهار داشت: بی‌توجهی آل خلیفه به درخواست های بین‌المللی درباره وضعیت حقوق بشر، دلایل مختلفی دارد که مهمترین آن، این است که این رژیم هیچ حقی برای مردم بحرین قائل نیست.

وی افزود: دلیل دیگر این است که آل خلیفه از حمایت و پشتیبانی کشورهای بزرگ مانند آمریکا و انگلیس برخوردار است.

این چهره انقلابی بحرین تصریح کرد: نظام حاکم بحرین گمان می‌کند با برخی اقدامات ظاهری و فرمایشی می‌تواند بر جنایت‌های خود و نقض حقوق بشر سرپوش بگذارد در حالی که مدیریت نادرست پرونده حقوق بشر در سطح داخلی و خارجی آنقدر آشکار است که این رژیم نمی‌تواند نهادهای بین المللی را که در این خصوص مهارت زیادی دارند، فریب دهد.

این در حالی است که47 کشور جهان از جمله آمریکا، انگلیس و فرانسه چهارشنبه گذشته در ژنو، بیانیه‌ای مشترکی نسبت به وضعیت حقوق بشر در بحرین امضا کرده و نگرانی شدید خود را از وضعیت حقوق بشر در این کشور اعلام کردند.

بر اساس این بیانیه، نگرانی شدید این کشورها از ادامه موارد نقض حقوق بشر در بحرین و سرکوب تظاهرات کنندگان اعلام و ابراز امیدواری شده است که اقدامات خشونت آمیز در این کشور هرچه زودتر پایان یابد.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها