امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48378
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۳
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی زارعی نجفدری، مدیر عامل انتشارات علمی و فرهنگی با اعلام این مطلب افزود: نگاهی به ادبیات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی زارعی نجفدری، مدیر عامل انتشارات علمی و فرهنگی با اعلام این مطلب افزود: نگاهی به ادبیات معاصر، موضوعی است که قصد داریم در شصت و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت به آن بپردازیم.

وی دیدارها و مذاکرات دو جانیه و چند جانبه از پیش برنامه ریزی شده با ناشران برجسته کشورهای مختلف دنیا پیرامون مسائل حرفه ای حوزه نشر را از  دیگر برنامه های این سفر عنوان کرد.

زارعی نجفدری گفت: در این نمایشگاه دو نشست تخصصی برگزار خواهیم کرد که جزئیات دقیق آن بزودی اعلام می شود.

وی با اشاره به اینکه انتشارات علمی و فرهنگی با این باور که نمایشگاه ها مجال و بستر بسیار خوبی برای آشنایی، تبادل اندیشه و دانش و تجارب انباشته شده بین یکدیگر است افزود: حضور در نمایشگاه معتبر بین المللی باید همراه با انسجام، نظم و برنامه ریزی واقع بینانه و دقیق باشد تا امکان بهره برداری مناسب از ظرفیت نمایشگاه صورت گیرد.

گفتنی است شصت ‌و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت از هفدهم تا بیست‌ و یکم مهرماه سال 1392 در کشور آلمان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار