امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۱:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48391
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 184
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دهم شهریور از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 یک فقره دستگیری سارق در خیابان جمهوری به کلانتری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دهم شهریور از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 یک فقره دستگیری سارق در خیابان جمهوری به کلانتری 109 بهارستان اعلام می‌شود.

با حضور مأموران در محل و انجام بررسی‌های اولیه مشخص شد که سرنشین یک دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا 125 آبی رنگ اقدام به سرقت گوشی تلفن همراه از یکی از شهروندان کرده اما در حین فرار و در ابتدای خیابان سعید شمالی با یک دستگاه خودرو پژو 405 برخورد کرده و در حالیکه قصد داشت تا با تهدید سلاح سرد از محل متواری شود، شهروندان مانع از فرار وی شده و او را دستگیر کرده‌اند.

پرونده در پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت و به دستور شعبه یازدهم بازپرسی دادسرای ناحیه 12 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

آغاز تحقیقات پلیسی

در شرایطی که متهم در تحقیقات اولیه مدعی شده بود که بر اثر مصرف مواد روانگردان و برای اولین بار اقدام به سرقت کرده، کارآگاهان پایگاه هفتم وی را به عنوان یکی از مجرمان سابقه دار در زمینه سرقت بویژه سرقت گوشی تلفن همراه مورد شناسایی قرار دادند که با تأمین قرار وثیقه از زندان آزاد و مجددا سرقت‌های خود را آغاز کرده است.

همزمان با شناسایی هویت متهم به عنوان یکی از مجرمان سابقه دار پلیس، کارآگاهان پایگاه هفتم آگاهی با دعوت از تعدادی از مالباختگان که در مناطق مرکزی بویژه بازار مورد سرقت گوشی تلفن همراه قرار گرفته بودند موفق به شناسایی تعدادی از شکات و مالباختگانی شدند که متهم با تهدید چاقو و ضمن ضرب و شتم اقدام به سرقت از آنها کرده بود.

یکی از مالباختگان، پس از شناسایی متهم در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: اول تیرماه 92 در خیابان دیالمه مشغول صحبت کردن با تلفن همراه بودم که ناگهان متهم با وارد کردن ضربه به سرم اقدام به ربودن گوشی تلفن همراهم کرد و از محل متواری شد.
اعتراف به سرقت

با شناسایی متهم از سوی تعدادی از شکات و مالباختگان, متهم نیز که چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت به ده‌ها فقره سرقت گوشی تلفن همراه همراه با تهدید سلاح سرد و همچنین ضرب و جرح مالباختگان در مناطق مختلف سطح شهر تهران بویژه در مناطق بازار، مولوی، چهارراه گلوبندک، خیابان خیام، وحدت اسلامی، حافظ، ولیعصر، دیالمه و سایر نقاط اعتراف کرد.

سرهنگ کارآگاه داوود فرد، رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ، در ادامه اعلام این خبر گفت: با توجه به شناسایی متهم از سوی ده‌ها مالباخته، سوابق متهم در سرقت گوشی تلفن همراه و همچنین اعترافات صریح متهم به ده‌ها فقره سرقت همراه با تهدید سلاح سرد و احتمال افزایش جرایم ارتکابی و تعداد مالباختگان، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی مقام قضایی صادر شده است؛ لذا از کلیه مالباختگان و شکاتی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند دعوت می‌شود تا جهت پیگیری شکایات خود به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان 15 خرداد – میدان 15 خرداد ( میدان ارگ ) مراجعه نمایند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها