امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48398
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، یک منبع مسئول فلسطین که خواست نامش فاش نشود، گفت که روز سه شنبه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، یک منبع مسئول فلسطین که خواست نامش فاش نشود، گفت که روز سه شنبه تشکیل دولت جدید فلسطین در رام‌الله اعلام می‌شود.

این منبع فلسطینی افزود که «رامی حمدالله» نخست‌وزیر مامور تشکیل دولت رام‌الله فردا آخرین رایزنی‌های خود را انجام می‌دهد و روز سه شنبه ترکیب دولت اعلام می‌شود.

بر اساس این گزارش زمان اعلام تشکیل دولت جدید رام‌الله، مصادف با پایان مدت قانونی اعطایی به حمدالله مبنی بر 5 هفته جهت تشکیل دولت است.

«محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین 3 اوت گذشته بار دیگر حمدالله را برای تشکیل دولت مامور کرد و این در حالی بود که وی در اعتراض به محدودیت اختیارات خود از سمتش استعفا کرده بود.

بر اساس قانون اساسی فلسطین، نخست وزیر مامور تشکیل دولت 3 هفته زمان نیاز دارد تا دولت را تشکیل دهد و اگر نتوانست دو هفته دیگر به وی زمان داده می‌شود.

«واصل ابویوسف» عضو کمیته اجرایی سازمان آزادی‌بخش فلسطین(ساف) در این باره گفت که مهلت اعطا شده به حمدالله این هفته به پایان می‌رسد و وی ترکیب جدید دولت را اعلام خواهد کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها