امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۷:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48403
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۰
تعداد بازدید: 96
فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به منظور سهولت در ارائه مهم‌ترین اخبار سایت‌ها و روزنامه‌های روز کشور به مخاطبان خود، ...

فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به منظور سهولت در ارائه مهم‌ترین اخبار سایت‌ها و روزنامه‌های روز کشور به مخاطبان خود، مهم‌ترین اخبار این رسانه‌ها را به صورت روزانه در یک بسته خبری آماده و منتشر می‌کند. در ادامه مهم‌ترین اخبار سایت‌ها و روزنامه‌های کشور در روز یکشنبه 24/06/92 می‌آید:

* افشاگری پسر مسعود رجوی/ پدرم دجال است
سایت دیده‌بان با انتشار خبری نوشت: پسر مسعود رجوی سرکرده منافقین پدر خود را دجال می‌نامد و معتقد است وی حتی در حق نیروهای سازمان به شدت ظلم کرده است.

ادامه خبر را اینجا بخوانید.

* یادداشت/ فرود جاویدانروزنامه رسالت طی یادداشتی نوشت: هم‌اکنون بین کشورهای اروپایی بر سر نخواستن منافقین و عدم پذیرش آن‌ها جدال است و میزبانی از افرادی که در بهترین حالت ممکن، مانند ضبط صوتی کهنه از مارکس و اسلحه و شهوت سخن می‌گویند، کمترین سودی برای هیچ کشوری ندارد.

متن کامل یادداشت را اینجا بخوانید.

* برادران «هدهد» حفاظت از مرزهای ایران را بر عهده می‌گیرند
سایت مشرق نیوز در گزارشی نوشت: سامانه‌های نصب‌شده روی پهپادهای ایرانی این قابلیت را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد که بدون دریافت هیچ‌گونه اطلاعات هدایتی از ایستگاه زمینی تا مسافتی که سوخت موجود اجازه می‌دهد توسط GPS روی مسیر از پیش تعیین شده حرکت کنند.

ادامه گزارش را اینجا بخوانید.

* دروغ بزرگ الجزیره در سوریه از زبان همکار شهید باغبانی
همچنین این سایت خبری گفتگویی تفصیلی با سیدعلی فاطمی، همکار شهید باغبانی انجام داد. فاطمی در بخشی از این گفت و گو می‌گوید: این جنگی که در سوریه دارد اتفاق می‌افتد بزرگترین رویارویی خیر و شر در جهان ماست، جنگ سوریه بسیار تعیین‌کننده است و به نظرم نتیجه این جنگ سرنوشت تمدن بشر را به نوعی رقم خواهد زد.

متن کامل مصاحبه را اینجا بخوانید.

* افشاگری همسر یوسف قرضاوی از ارتباط شیخ با اسرائیلی‌ها
قدس آنلاین نیز در گزارشی نوشت: یحیی ابوزکریا، تحلیل‌گر سیاسی برجسته جهان عرب گفت: همسر یوسف قرضاوی پرونده‌ای قطور و ضخیم را به من داد، پر از اسناد و کاغذهایی با دستخط یوسف قرضاوی، هر ورق را که کنار می‌زدم او مدام می‌گفت دیدی چطور مسلمان‌ها را فریب داده.

ادامه گزارش را اینجا بخوانید.

* روایت سلیمی از عذرخواهی «دارین حمسه» تا انکار بازی در سکانس غیراخلاقی
سهیل سلیمی، کارگردان «فرشتگان قصاب» در گفت و گو با سایت رجانیوز می‌گوید: دارین حمسه در خصوص بازی در یکی سکانس غیراخلاقی اشاره کرده بود که اصلا آن صحنه را بازی نکرده و بدل فرانسوی آن را بازی کرده و جمع‌بندی ما نیز این بود که وی از این اتفاقی که افتاده پشیمان است.

ادامه مصاحبه را اینجا بخوانید.
 
* چرا کسی مانع حمله شیمیایی در بحرین نمی‌شود؟
سایت ندای انقلاب با یک پزشک هندی‌الاصل ساکن انگلیس که به تازگی از سفر به بحرین بازگشته گفت و گو کرده است.

متن کامل مصاحبه را اینجا بخوانید.
 
 
* با پول نفت انباشته در هند چه‌ باید کرد؟
سایت عیارآنلاین با انتشار گزارشی نوشت: با واگذار کردن پروژه‌ افزایش ظرفیت بندر چابهار و راه‌آهن چابهار ـ سرخس در قالب BOT به بخش غیردولتی و ارائه‌ تسهیلات مورد نیاز این پروژه‌ها از محل منابع صندوق توسعه‌ ملی حاصل از فروش نفت به هند، پول نفت ایران نیز آزاد خواهد شد.

ادامه گزارش را اینجا بخوانید.
 
 
* نگاهی به پدیده‌ اسلام‌ستیزی در جمهوری آذربایجان
سایت جبهه جهانی مستضعفین در خصوص مقابله با اسلام در دومین کشور شیعی جهان نوشت: سیاست‌های اسلام ستیزانه و دین گریز کمونیستی حاکم بر شوروی سابق حتی پس از فروپاشی آن ادامه یافت؛ نمونه بارز آن اسلام‌ستیزی در دومین کشور شیعی جهان یعنی آذربایجان است.

ادامه گزارش را اینجا بخوانید.
 
 
* فضائل امام رضا(ع) از دیدگاه اهل سنت
همچنین رسا در خصوص فضائل امام رضا (ع) نوشت: علیرغم سخنان بزرگان اهل سنت در مورد فضایل و مناقب «امام هشتم» کارشناسان شبکه‌های وهابی در صدد انکار آن مناقب هستند.

ادامه گزارش را اینجا بخوانید.
 
 
* ترورهایی که ناکام ماند
روزنامه جام جم در پرونده ویژه امروزش نوشت: ترورهای سیاسی که برای از میان برداشتن مخالفان طرح‌ریزی و اجرا می‌شود، همیشه موفق نبوده و گاهی اوقات این برنامه‌ها با شکست مواجه می‌شود.

متن کامل گزارش را اینجا بخوانید.
 
بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها