امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۲۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48407
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۰
تعداد بازدید: 147
مرتضی محصص در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد وضعیت کی‌روش با تیم ملی ایران گفت: من ناامید نیستم و ...

مرتضی محصص در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد وضعیت کی‌روش با تیم ملی ایران گفت: من ناامید نیستم و مطمئنم شرایط بهتر خواهد شد. کشور ما اکنون در حال تغییر است و از رئیس‌جمهور تا سایر مقام‌ها تغییر کرده‌اند. اوضاع مالی فدارسیون فوتبال هم خوب خواهد شد. قبل از بازی با کره و قطر هم خیلی‌ها ناامید بودند اما من جزو گروه خوشبین‌ها هستم. نمی‌گویم که من همه چیز را می‌دانم و درست می‌گویم اما ناامید نیستم.

وی در مورد غیبت کی‌روش در ایران گفت: مطمئن باشید کارلوس کی روش در اروپا بیکار نیست. او در تدارک بازی‌های دوستانه و برگزاری اردو در اروپاست. همان‌طور که نبی این مسئله را عنوان کرد. بنابراین کی‌روش پس از بازگشت خواهد گفت که در اروپا چه کارها کرده است.

وی ادامه داد: من با انتقاد مخالف نیستم اما انتقاد زمانی خوب است که راهکاری ارائه شود موفقیت ما در جام جهانی یعنی آنکه به مرحله بعدی صعود کنیم در سه دوره گذشته جام جهانی ما در مرحله اول حذف شده‌ایم. ایرانی‌ها همیشه وقتی تحت فشار بودند کارهای بزرگی انجام دادند ما می‌توانیم از روزهای فیفا استفاده کنیم و فرصت هم برای برگزاری اردو داریم. چون مسابقات تابستان سال آینده برگزار می‌شود. من به تیم ملی خوشبین هستم و امیدوارم با یکی دو تیم قدر هم بازی‌های تدارکاتی داشته باشم.

رئیس کمیته فنی فدراسیون فوتبال در مورد اینکه در اختلاف نظر سازمان لیگ و کی‌روش حق با چه کسی است، گفت: نمی‌توان گفت هر دو طرف حق ندارند البته هر دو طرف هم مسئولیت دارند بنابراین باید جلسات بیشتری بین کی‌روش و تاج و سازمان لیگ برگزار شود. اگر یادتان باشد گاس هیدینگ لیگ کره را تعطیل کرد و تیم ملی کره را مثل یک تیم باشگاهی اداره کرد. در همان جام جهانی هم کره توانست به نیمه نهایی راه پیدا کند و بزرگترین افتخار آسیایی‌ها در جام جهانی رقم خورد. من نمی‌گویم لیگ را تعطیل کنیم اما باید برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای باشد که کفه ترازو به سمت تیم ملی سنگین‌تر باشد. جام جهانی بزرگترین رویداد جهان فوتبال است.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها