امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۴:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48416
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۱
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی در جمع کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح استان ایلام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی در جمع کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح استان ایلام گفت: فقط نماز خواندن و روزه گرفتن عبادت نیست بلکه خدمتگذاری به مردم و حل مشکلات آنان نیز عبادت است.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با اشاره به پیشرفت خوب و چشمگیر سازمان قضایی نیروهای مسلح ایلام گفت: این سازمان از ابتدای تأسیس، با مشکلات و کمبودهای بسیاری زیادی مواجه بوده و سختی‌های زیادی را همکاران تحمل نموده‌اند تا سازمان به این مرحله رسیده است.

وی با تاکید بر رفق و مدارا کارکنان با یکدیگر گفت: هر اندازه اخوت و برادری در سازمان بیشتر باشد، خداوند برکت می‌دهد و هرجا که اختلاف و کینه ورزی باشد، موجب هلاکت است.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در بخش دیگری از سخنانش با یادآوری خاطرات زمان جنگ و نبود امنیت در استان، افزود: بسیاری از مردم در اطراف شهر چادر زده بودند و خیابان‌های شهر خالی بود و شهر زیر رگبارهای توپ و تانک دشمن قرار داشت و مردم در شرایط سختی به سر می‌بردند.

وی ادامه داد: اکنون با دلاورمردی‌ها و ایثارگری‌مردم، این شهر در آرامش و امنیت به سر می‌برد که باید قدر این نعمت را بدانیم و شکرگزار باشیم.

حجت‌الاسلام و المسلمین بهرامی در پایان، ضمن تقدیر از زحمات نظری، رئیس سابق سازمان قضایی و شرفیانی دادستان نظامی ایلام گفت: سازمان قضایی ایلام در این چند سال اخیر در زمینه پیشگیری از وقوع جرمف آموزش‌های قضایی و حقوقی نیروهای مسلح، اصلاح امور اداری و برقراری ارتباطات صمیمانه درون سازمانی پیشرفت خوبی کرده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها