امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 17
۰۳:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48423
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۲
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، امروز یکشنبه دو خمپاره که توسط افراد مسلح شلیک شده بودند؛ بر ساختمان «البرید» ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، امروز یکشنبه دو خمپاره که توسط افراد مسلح شلیک شده بودند؛ بر ساختمان «البرید» (به معنی پست) در کوی «الحجاز» سقوط کردند. چند شهروند بیگناه سوریه بر اثر سقوط خمپاره‌های افراد مسلح زخمی شدند.

تعدادی خمپاره دیگر نیز در خیابان «الثورة» (به معنی انقلاب) و میدان «جورج خوری» سقوط کردند. درباره تلفات و خسارت‌های این خمپاره‌ها گزارشی منتشر نشده است.

این گزارش حاکی است که در مدت اخیر که سخن از حمله احتمالی آمریکا به سوریه به میان می‌آمد؛ افراد مسلح هیچ میل و رغبتی به اجرای عملیات هجومی قبل از آغاز حمله نظامی خارجی به سوریه نداشتند و سعی می‌کردند با فرار از دست نیروهای ارتش، از وقوع درگیری جلوگیری کنند.

تنها پاسخ آنها به عملیات ارتش، پرتاب خمپاره بود ولی با عقب نشینی آمریکا از موضوع حمله نظامی به سوریه، افراد مسلح تحرکات جدیدی را در هدف قرار نیروهای ارتش و شهروندان بیگناه سوریه آغاز کرده‌اند.

با منتفی شدن موضوع حمله نظامی آمریکا به سوریه، همه امید‌های افراد مسلح نقش بر آب شده و اکنون در حالت یأس و نا امیدی به سر می‌برند. اکنون شبه نظامیان تاکیتک عقب نشینی از برخی محورها از جمله از منطقه ریف دمشق را در دست اجرا دارند.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار