امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۲:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48430
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۰
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سازمان سینمایی درباره موضوع خانه سینما اطلاعیه جدیدی صادر کرد. در این اطلاعیه با تاکید بر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سازمان سینمایی درباره موضوع خانه سینما اطلاعیه جدیدی صادر کرد.

در این اطلاعیه با تاکید بر توافق‌های پیشین، موضوع تشکیل هیات هفت‌نفره، تکذیب شده است.
 
متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
 
«همان طور که دکتر"حجت‌الله ایوبی" در نشست خبری صبح پنج شنبه (21 شهریورماه) و نیز درجریان دیدارهای جداگانه با طیف‌های مختلف سینمایی بر عزم جدی نظام جمهوری اسلامی ایران مبنی بر بازگشایی خانه سینما، از سرگیری مجدد فعالیت‌های صنفی، برگزاری مجمع عمومی و نیز انجام مصوبات لازم تاکید کرد، بار دیگر بر پایبندی به رویه‌های اعلام شده پیشین تاکید دوباره دارد.

ضمن تشکر از همراهی و همدلی خانواده ارجمند سینمای ایران و حضور نشاط انگیز آن‌ها در آئین بازگشایی خانه سینما و جشن روز ملی سینما، به اطلاع می‌رساند همان موارد پیش گفته براساس مصوبات قانونی پیگیری و اجرا خواهد شد؛ بنابراین هر آنچه غیر از این، از سوی هر فرد یا تشکلی مغایر با آنچه شفاف اعلام شده، از جمله توافق بر تشکیل کمیته‌ای هفت نفره، مورد نظر این سازمان نبوده و اظهارنظری نادرست تلقی می‌شود. بدیهی است که این اظهارات ناشی از رعایت نکردن امانت است.»
 
پیش از این حبیب کاوش با اشاره به جلسه خانه اصناف ایرانیان با ایوبی در این باره گفته بود که‌ در امتداد توافق قبلی که پیش از این با آقای ایوبی صورت گرفته بود، مجدداً تأکید شد که کمیته 7 نفره متشکل از سه نماینده از خانه سینمای ایرانیان، سه نماینده از خانه سینما و یک نماینده از طرف سازمان سینمایی معرفی شوند تا بر روند بازگشایی خانه سینما و مجمع عمومی نظارت کنند و همچنین کارشناسی‌های لازم را در خصوص ادامه روند کار خانه سینما انجام دهند.
 
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها