امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۰:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48435
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۰
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هاشم یکه‌زارع مدیر عامل ایران خودرو امروز در مراسم معارفه خود گفت: تحریم ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هاشم یکه‌زارع مدیر عامل ایران خودرو امروز در مراسم معارفه خود گفت: تحریم اثرات زیادی داشته است، اما نمی‌توان گفت همه مشکلات به تحریم مربوط می‌شود، باید ببینیم چه اتفاقاتی افتاده است.

وی با بیان اینکه آقای نجم‌الدین از پایه شروع کرده و تحولات فراوانی نیز ایجاد کرده است، گفت: خودروی رانا مربوط به زمان دکتر منطقی است که آقای نجم‌الدین با موفقیت آن را به تولید رساند.

وی با بیان اینکه ماندن یک مدیر بیش از 6 سال در یک مجموعه غلط است، گفت: رئیس جمهور آمریکا در 3-4 مورد می‌تواند شخصاً تصمیم گیری کند و در یکی از موارد او صنعت خودروسازی ایران را تحریم کرد، لذا خدایی نکرده نباید شاهد روزی باشیم که در کنار امضای اوباما امضای چند نفر داخلی هم باشد.

مدیرعامل جدید ایران‌خودرو گفت: واقعیت قضیه این است که باید حماسه اقتصادی را در صنعت خودرو آغاز کنیم.

وی با تاکید بر اینکه من دستم را به سمت آقای مدنی (مدیر عامل سایپا) دراز می‌کنم، گفت: ایران خودرو و سایپا بدون همکاری یکدیگر نمی‌توانند موفق شوند، لذا رقابت‌های بچه‌گانه باید کنار گذاشته شود، در بازار داخل رقابت سالم داشته باشیم و در بازار بین‌المللی رفاقت داشته باشیم، لذا درب شرکت ایران خودرو به سوی همه دوستان سایپا باز است.

وی افزود: در چند سال اخیر برخی از افراد از این صنعت جدا شده‌اند، لذا از همه آنها دعوت می‌کنم تا از فردا بیایند و در ایران خودرو مشغول کار شوند.

وی با تاکید بر اینکه باید نیمی از تولیداتمان را صادر کنیم، گفت: ممکن است 3-4 سال دیگر پژو 206 دیگر مطلوبیت خود را دیگر از دست بدهد، لذا ایران خودرو و سایپا باید پلت‌فورم‌های جدید طراحی کنند.

یکه‌زارع گفت: به نظرم کاهش قیمت 2 تا 5 درصدی محصولات ایران خودرو در زمان آغاز به کار هدفمندی یارانه‌ها اشتباه بود، چرا که دیگران نتیجه گرفتند، خودروی ما گران است.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها