امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۱۴:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48444
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۳
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، ده‌ها فلسطینی خشمگین امروز برای دومین بار طی پنج روز گذشته با برپایی تظاهرات به سوی ساختمان شبکه ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، ده‌ها فلسطینی خشمگین امروز برای دومین بار طی پنج روز گذشته با برپایی تظاهرات به سوی ساختمان شبکه الجزیره در رام الله قصد حمله به داخل ساختمان را داشتند اما با مقابله شمار زیادی از نیروهای پلیس تشکیلات خودگردان روبه رو شدند.

جوانان خشمگین مشعل هایی را برای به آتش کشیدن دفتر الجزیره با خود حمل می کردند اما پلیس فلسطین از رسیدن آنها به داخل ساختمان شبکه که در طبقه پنجم یک برج بلند در مرکز شهر رام الله است جلوگیری به عمل آورد.

این تظاهرات فلسطینیان در اعتراض به حمله شدید یکی از مهمانان شبکه الجزیره قطر به «یاسر عرفات» برپا شد.

تظاهرات کنندگان اقدام «ابراهیم حمامی» نویسنده فلسطینی مقیم لندن در حمله به یاسر عرفات از طریق شبکه الجزیره قطر را محکوم کردند.

جنبش جوانان فلسطینی که در بیانیه ای از مردم برای تحصن و اعتراض مقابل دفتر الجزیره قطر دعوت کرده بود اعلام کرد: سکوت مجری برنامه "الاتجاه المعاکس" در شبکه الجزیره قطر درباره توهین‌های "ابراهیم حمامی" به منزله اذعان ضمنی به خط مشی این شبکه است. این در حالی است که مجری برنامه براساس اصول کار رسانه ای، می توانست با قطع صحبت های مهمان مذکور یا در پایان آن، اعلام نماید که این اظهارات، دیدگاه شخصی مهمان مذکور می باشد و دیدگاه شبکه نیست.

ریاست تشکیلات خودگردان، کابینه این تشکیلات و شخصیت های فلسطینی نیز در خواست کرده اند در صورت خودداری شبکه الجزیره قطر از عذرخواهی، این شبکه را تحریم کنند.

یکی از شرکت کنندگان در تحصن چهارشنبه گذشته مقابل دفتر الجزیره از طریق بلندگو به شبکه الجزیره قطر سه روز مهلت داد تا از این موضع خود عذرخواهی نماید.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار