امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۷:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48470
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۳
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، سرهنگ هزاع مبارک الهاجری، معاون دبیر کل امور امنیتی در شورای همکاری خلیج فارس گفت: نمایندگان وزارت ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، سرهنگ هزاع مبارک الهاجری، معاون دبیر کل امور امنیتی در شورای همکاری خلیج فارس گفت: نمایندگان وزارت کشور اعضای این شورا در نشست امروز یکشنبه خود در ریاض توصیه های تیم ویژه پیگیری معاملات مالی و تجاری حزب الله و مبارزه با تروریسم را تصویب کردند تا به وزرای کشورهای خود ابلاغ کنند.

این مقام شورای همکاری در حاشیه نشست این شورا در مقر دبیرخانه افزود:تیم کاری که در اولین نشست نمایندگان وزرات کشور شورای همکاری تشکیل شد توصیه هایی را آماده کرد تا به بررسی آن بپردازیم و نتایج آن را به نشست آتی وزرای کشور شورای همکاری ابلاغ کنیم.

سرلشکر خالد العبسی، معاون وزارت کشور بحرین نیز گفت: در این اجلاس اقدامات لازم علیه منافع حزب الله در کشورهای شورای همکاری را اتخاذ کردیم و پیشنهادها و توصیه های تیم کاری متخصصان درباره فعالیت مالی، سیاسی و نظامی حزب الله را بررسی و ساز و کاری را برای اجرای آن تدارک دیدیم.

وی افزود: در این نشست تصمیم وزرای خارجه اتحادیه اروپا در درج نام حزب الله در فهرست نهادهای تروریستی را دنبال کردیم.

اولین نشست نمایندگان وزارت کشور اعضای شورای همکاری خلیج فارس در اوایل جولای گذشته به ایجاد تیمی برای بررسی معاملات مالی و تجاری حزب الله در کشورهای عربی حوزه خلیج فارس اختصاص داشت.

یک منبع دولتی در بیروت به ژوئن گذشته به خبرگزاری فرانسه گفت که 18 لبنانی از قطر اخراج شدند.

در کشورهای عربی حوزه خلیج فارس حدود 360 هزار لبنانی کار می کنند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها