امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48497
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۱
تعداد بازدید: 99
حجت‌الاسلام عبدالعلی گواهی مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه تهران بزرگ در حاشیه مراسم ختم آیت‌الله طاهری خرم‌آبادی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری ...

حجت‌الاسلام عبدالعلی گواهی مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه تهران بزرگ در حاشیه مراسم ختم آیت‌الله طاهری خرم‌آبادی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره پاکسازی پادگان اشرف از منافقین اظهارداشت: منافقین فکر کردند در شرایطی هستند که در امنیت کامل قرار دارند اما در واقع ابزاری بودند که استکبار علیه جمهوری اسلامی از آنها استفاده می‌شد.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه تصریح کرد: دشمن مقاصد خود را از طریق منافقین انجام می‌داد که از آن میان می‌توان به ترورهایی که صورت گرفت، ‌اشاره کرد و در واقع با این ناامنی‌ها چهره اسلام،‌ انقلاب و کشور را مخدوش کرده بودند اما با گذشت زمان مردم منطقه در عراق متوجه شدند آنها نیت سویی علیه ارزش‌ها و مقدسات دارند.

وی یادآورشد: در حال حاضر چهره منفور منافقین شناخته شده و مردم متوجه شدند که آنها تنها ابزار دست آمریکا بودند.

حجت‌الاسلام گواهی در پایان خاطرنشان کرد: مسعود رجوی همیشه در سخنرانی‌های خود این شعار را می‌گفت که اگر کوه بجنبد اشرف نمی‌جنبد اما با این وجود دیدیدم که وعده الهی عملی شد و امروز سازمان منافقین به شکل ذلت‌باری در پایگاه لیبرتی به سر می‌برند و هیچکدام از کشورهای حامی‌شان حاضر به قبول آنها نیستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها