امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48504
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۳
تعداد بازدید: 112
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حبیب کاوش سخنگوی جامعه صنفی تهیه‌کنندگان سینمای ایران که شب گذشته پس از پایان جلسه اعضای خانه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حبیب کاوش سخنگوی جامعه صنفی تهیه‌کنندگان سینمای ایران که شب گذشته پس از پایان جلسه اعضای خانه سینمای ایرانیان با حجت‌‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی از تفاهم بر سر توافقات قبلی خبر داده بود در واکنش به تکذیبیه امروز سازمان سینمایی جوابیه‌ای نوشته که نسخه‌ای از آن را در اختیار سرویس سینمایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس قرار داده است.

براساس این گزارش در متن این جوابیه آمده است:

آقای ایوبی! از برخورد مدیری در مرتبه شما زبانم قاصر ماند اگر راست می‌گویید؟! نوار ضبط شده مطالب روز شنبه 23 شهریور 92 (در خصوص انتخاب 7 نفر) که در حضور 10 نفر از ما و مشاوران محترم‌تان عنوان شد را پخش کنید.

به گزارش فارس، حبیب کاوش شب گذشته در گفت‌وگو با فارس اعلام کرده بود که «مجدداً تأکید شد که کمیته 7 نفره متشکل از سه نماینده از خانه سینمای ایرانیان، سه نماینده از خانه سینما و یک نماینده از طرف سازمان سینمایی معرفی شوند تا بر روند بازگشایی خانه سینما و مجمع عمومی نظارت کنند و همچنین کارشناسی‌های لازم را در خصوص ادامه روند کار خانه سینما انجام دهند» اما عصر امروز سازمان سینمایی در اطلاعیه‌ای تشکیل هیات هفت‌نفره برای بازگشایی و نظارت بر برگزاری مجمع عمومی خانه سینما را تکذیب کرد.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها