امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48512
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۱
تعداد بازدید: 75
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری هیات وزیران عصر امروز (یکشنبه) به ریاست ...

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری هیات وزیران عصر امروز (یکشنبه) به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی تشکیل جلسه داد و مصوب کرد کارگروهی برای تصمیم گیری درباره نحوه اجرای مرحله دوم طرح هدفمندی یارانه ها تشکیل شود.

در ابتدای این جلسه معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور گزارشی از نحوه اجرای هدفمندسازی یارانه ها به هیات وزیران ارائه کرد و مقرر شد کارگروهی به ریاست معاون اول رییس جمهور و وزیران ذیربط نسبت به بررسی و آسیب شناسی اجرای مرحله اول هدفمندی یارانه ها، طراحی و پیش بینی ساز و کارهای اجرای مرحله دوم و تصمیم گیری و نظارت درباره حسن اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها اقدام کند.

در ادامه تعدادی از پیشنهادهای دستگاه های اجرایی مطرح و به تصویب رسید.

بررسی و تصویب برخی از آیین نامه های اجرایی قانون بودجه سال جاری در خصوص استفاده از مشارکت خیرین مدرسه ساز در تکمیل پروژه های نیمه تمام دولتی و کمک های دولت برای احداث، تکمیل و تجهیز شبکه های آبیاری و زهکشی از جمله این مصوبات است.

در پایان جلسه، سرپرست وزارت آموزش و پرورش نیز گزارشی از آمادگی این وزارتخانه در آستانه بازگشایی مدارس، شروع سال تحصیلی جدید، چاپ و توزیع کتابهای درسی دانش آموزان و اختصاص سرانه واحدهای آموزشی ارائه کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها