امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۳:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4856
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 111
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، وزارت حالت‌های اضطراری قرقیزستان اعلام کرد که اجساد 2 خلبان در محل سقوط هواپیمای آمریکایی متعلق به ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، وزارت حالت‌های اضطراری قرقیزستان اعلام کرد که اجساد 2 خلبان در محل سقوط هواپیمای آمریکایی متعلق به پایگاه نظامی «ماناس» صبح امروز (14 اردیبهشت) یافت شد.
«کوباتبیک باران‌اف» وزیر حالت‌های اضطراری قرقیزستان به رسانه‌ها گفت: با وجود کشف این 2 اجساد تاکنون سرنوشت خلبان سوم نامعلوم باقی مانده است.

این در حالی است که برخی منابع، از وجود پنج خلبان در این هواپیمای آمریکایی خبر دادند.
وزیر حالت‌های اضطراری قرقیزستان گفت: در حالی که جستجو در محل سقوط هواپیما از سوی نهادهای رسمی قرقیزستان ادامه دارد، حدود 50 نفر از مأموران نهادهای مختلف شامل کارمندان وزارت حالت‌های اضطراری مشغول یافتن سرنشین سوم این هواپیما می‌باشند.
 منابع نزدیک به پایگاه نظامی ماناس اعلام کردند که این هواپیمای آمریکایی که ظهر روز جمعه با 90 تن مواد سوختی نوع نفت سفید به مقصد افغانستان در حال حرکت بود پس از چند دقیقه پرواز در 100 کیلومتری بیشکک سقوط کرد.

براساس نتایج  بازرسی مقدماتی، علت سقوط هواپیما انفجار در سالن هواپیما عنوان شده است.
این درحالی است که شاهدان حادثه نیز گفته‌اند که هواپیما در هوا آتش گرفته و پس از آن به زمین سقوط کرده است.با این حال، مرکز حمل‌و نقل ترانزیت «ماناس» متعلق به نیروهای نظامی آمریکا با گذشت یک روز از این حادثه هنوز توضیحی درباره این حادثه ارائه نکرده است.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها