امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۶:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48577
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از صدای روسیه، «بان کی مون» دبیرکل سازمان ملل گزارش کارشناسان درباره سلاح‌های شیمیایی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از صدای روسیه، «بان کی مون» دبیرکل سازمان ملل گزارش کارشناسان درباره سلاح‌های شیمیایی سوریه را دریافت کرده است و قرار است صبح امروز، دوشنبه، آنرا به شورای امنیت سازمان ملل تحویل دهد.

سرویس خبری سازمان جهانی گزارش کرد که این گزارش هیأت سازمان ملل درباره تحقیقات در زمینه اتهامات استفاده از سلاح‌های شیمیایی در سوریه است که به دبیرکل سازمان ملل تحویل داده شده است.

در بیانیه‌ای که سازمان ملل منتشر کرد آمده است: روز دوشنبه صبح، ۱۶ سپتامبر (۲۵ شهریور ماه)، بان کی مون در حین جلسه‌ای محرمانه، شورای امنیت سازمان ملل را درباره این گزارش مطلع می‌کند.

بر اساس این گزارش، بان کی مون این گزارش را امروز صبح ساعت ۱۱:۱۵ به وقت محلی (۱۵:۱۵ گرینویچ) به شورای امنیت سازمان ملل تحویل می‌دهد.

وی همچنین گزارش کرد که انتظار دارد که این گزارش تأییدیه جامعی در باب این مسئله ارائه دهد که سلاح‌های شیمیایی در حمله‌ای در نزدیکی دمشق در ۲۱ آگوست مورد استفاده قرار گرفته است.

تیم تحقیقاتی سازمان ملل اجازه ندارد بگوید که چه کسی این حمله را انجام داده است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها