امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۰۶:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48583
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ حجت الاسلام حسن روحانی در بیستمین مجمع سراسری فرماندهان سپاه و در جمع ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ حجت الاسلام حسن روحانی در بیستمین مجمع سراسری فرماندهان سپاه و در جمع فرماندهان عالی این نهاد، با اشاره به جایگاه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خطاب به پاسداران این نهاد انقلابی گفت: سپاهی بودن و پاسدار بودن افتخاری است که نصیب شما شده است.

وی افزود: سپاه فرزند انقلاب اسلامی است که با فاصله ای کوتاه از پیروزی انقلاب شکل گرفت و هرجا احساس خطر شد، سپاه در خط مقدم دفاع از انقلاب بود.

رئیس جمهور با یادآوری حضور سپاه در عرصه های دشوار حمایت و حفاظت از انقلاب تصریح کرد: این نهاد مقدس در مسائلی همچون ترورهای کور و ناامنی های اول انقلاب و همچنین توطئه هایی که استکبار جهانی علیه انقلاب طراحی کرد، همیشه در عرصه بوده است.

روحانی با بیان اینکه سپاه با همه ارتش های کلاسیک دنیا فرق دارد، اظهار داشت: دلیل ترس دشمنان از سپاه داشتن موشک، بمب، زیر دریایی و تجهیزات نظامی نیست، بلکه این ترس به دلیل معنویت، اخلاص و ارتباط پاسداران با اهل بیت است.

بنابر این گزارش، بیستمین مجمع سراسری فرماندهان سپاه به مدت دو روز برگزار خواهد شد.
ادامه دارد...
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها