امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۱:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48633
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 58
مجید امرایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به آغاز صدور گواهی‌های آموزشی در برخی نقاط کشور، اظهار داشت: هم‌اکنون برای روزنامه‌نگاران استان ...

مجید امرایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به آغاز صدور گواهی‌های آموزشی در برخی نقاط کشور، اظهار داشت: هم‌اکنون برای روزنامه‌نگاران استان کهگیلویه و بویر احمد 119 گواهی آموزشی صادر شده است.

مدیرعامل سرای روزنامه‌نگاران ایران افزود: تاکنون بیش از 800 گواهی آموزشی برای روزنامه‌نگاران استان‌های مختلف کشور صادر شده است.

وی با اعلام اینکه این کارگاه‌های آموزشی با حضور اساتید مجرب حوزه روزنامه‌نگاری برگزار می‌شود، یادآور شد: هدف از برگزاری دوره‌‌های آموزشی ارتقای سطح علمی روزنامه‌نگاران در استان‌های مختلف است.

امرایی با اعلام اینکه یکی از اهداف اصلی سرای روزنامه‌نگاران توجه به بعد آموزش است، ابراز داشت: حرکت در این مسیر می‌تواند تأثیر بسزایی در پیشبرد این مهم داشته باشد.

مدیر عامل سرای روزنامه‌نگاران ایران بیان داشت: با توجه به اینکه در تهران مراکز آموزشی مختلفی وجود داشته است از این حیث تاکنون توجه ویژه‌ای برای برگزاری این کارگاه‌‌های آموزشی برای روزنامه‌نگاران تهرانی نشده است؛ اما در آینده و در مرحله جدید مقرر شده است که این کارگا‌ه‌های آموزشی در تهران نیز برگزار شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار