امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۰:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48652
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، «محمود عباس» در واکنشی صریح به درخواست اسرائیل برای باقی ماندن در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، «محمود عباس» در واکنشی صریح به درخواست اسرائیل برای باقی ماندن در مرز فلسطین و اردن در چارچوب راه‌حل نهایی تاکید کرد که اسرائیل در مرز شرقی ما با اردن، حضور نخواهد داشت.

وی اظهار داشت: تاکید می‌کنیم که تامین امنیت مرز دولت در درجه نخست جزء مسئولیت دستگاه‌های امنیتی فلسطین است و تنها امکان این وجود دارد که نیروهای بین‌المللی بر اجرای آنچه که در راه‌حل نهایی توافق شده است، نظارت داشته باشند و بر این اساس مرزهای شرقی فلسطین از بحر المیت تا الاغوار و مرزهای بیسان، مرز فلسطین و اردن است و خواهد بود و بین ما هیچ طرف دیگری نیست و به صراحت می‌گویم که اسرائیل بین ما نیست.

عباس تصریح کرد که شهرک‌سازی غیرقانونی است و باید از سرزمین فلسطین برچیده شود و از شرکت‌های اروپایی و بین‌المللی فعال در شهرک‌ها نیز می‌خواهیم که فعالیت خود را متوقف کنند زیرا این فعالیت‌ها بر خلاف قانون بین‌المللی است.

وی افزود که ما تماس‌های مستمری با اتحادیه اروپا و تعدادی از کشورهای جهان داریم که آنها تاکید کرده‌اند تولیدات شهرک‌ها، غیرقانونی است و ما نیز بر اجرای تصمیمات مربوط به تحریم کالای شهرک‌نشینان در زمان معین یعنی اوایل 2014 تاکید داریم.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها