امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48661
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «میهمانی شام» مجموعه‌ای از 14 داستان کوتاه به قلم محمد علی صادقی ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «میهمانی شام» مجموعه‌ای از 14 داستان کوتاه به قلم محمد علی صادقی در انتشارات آیندگان منتشر شد.

محمدعلی صادقی متولد دی ماه 1344 شهرستان اراک و دانش آموخته مهندسی باغبانی از دانشگاه جندی شاپور اهواز است. اولین کتاب او با عنوان «مگس و نه داستان کوتاه دیگر» در سال 1386 توسط انتشارات نسل نو اندیش به چاپ رسید. کتاب حاضر دومین اثر این نویسنده است که در 110 صفحه منتشر شد. او همچنین رمانی با نام «کوچه فرشته» نگاشته است که در مراحل آماده سازی برای چاپ است.

در برشی از داستانی میهمانی شام از این کتاب می‌خوانیم: «... رعد و برقی زده شد و باران شدت گرفت.

سایر دعوت‌شدگان که به میهمانی نیامده بودند در کوچه خیابان‌های شهر اسیر دست باران شدند.

آقای میزبان خود را به کنار ایوان فراخ رساند و اندک‌اندک چهره‌اش دگرگون شد. فرشته‌سان بال‌هایی سپید درآورد و در میان باران، میهمانان خود را در آن ویلا تنها گذاشت و به آسمان پر کشید.

ویلا دستخوش زلزله شد! و آن خنکی و آرامش در میان برگ‌های سبز دیری نپایید! این مش‌مراد بود که همسرش محترم را که بر روی گاری چوبی نشسته بود، در میان بارانی که باریدن گرفته بود از روی سنگفرش ناهموار کوچه‌ةا با شتاب به سوی مقصدی نامعلوم هل می‌داد. گاری بالا و پایین می‌پرید و شکم محترم خانم از گرسنگی و ضعف در هم پیچ می‌خورد و رویای میهمانی شام، نامنصفانه تنهایش می‌گذاشت.»

به گزارش فارس،‌کتاب میهمانی شام اثری از محمدعلی صادقی در 1000نسخه و با قیمت 6000تومان به بازار کتاب آمد. علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند با شماره 66416525 یا 66498528 تماس بگیرند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها