امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۱۶:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48665
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 44
رحمان سیفی آزاد یکی از مدیران سازمان صداو سیما که به گمانه زنی رسانه‌ها و تایید خودش گزینه قطعی معاونت آثار و تولیدات سینمایی بود در تماس با خبرنگار ...

رحمان سیفی آزاد یکی از مدیران سازمان صداو سیما که به گمانه زنی رسانه‌ها و تایید خودش گزینه قطعی معاونت آثار و تولیدات سینمایی بود در تماس با خبرنگار سینمایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مطالبی را عنوان کرد.

وی گفت: از طرف سازمان سینمایی حجت ا... ایوبی از من برای معاونت آثار و فعالیت های سازمان سینمایی دعوت شد و من هم در چندین جلسه آنها حضور پیدا کرده و پس از مذاکرات گوناگون به دلایل شخصی نتوانستم در این مقطع و در این سمت به ایشان کمک کنم ولی امیدوارم بتوانم ضمن انجام وظیفه در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی در شکل دیگری ایشان را در راهبری سینمای نجیب ایران یاری برسانم. 

سیفی آزاد ادامه داد: ‌ایوبی با حسن ظن برای جا به جایی بنده به سازمان سینمایی با آقای ضرغامی ریاست محترم صدا و سیما مذاکره کردند و ایشان مثل همیشه که در همراهی با دولت ها برای پیشبرد و تحقق اهداف شان همراهی کرده اند با رفتن بنده مخالفتی نکردند.

وی افزود :‌ اما به دلایل و دغدغه های شخصی در این سمت و در این مقطع همراهی ایشان برایم میسر نشد و از ایشان عذر خواهی کردم.

سیفی آزاد در پاسخ به خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آیا از واکنش های منفی از انتصاب در این پست نگران نبودید گفت:‌ من اصلا نگران واکنش های منفی بعد از انتصاب به این معاونت نبودم زیرا به جز خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، همه جا و همه افرادی که من با آنها در اتباط بودم از این انتصاب احتمالی خوشحال شدند و به شدت استقبال کردند.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها