امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۰۵:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48684
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، رمضان شجاعی صبح امروز در مراسم تجلیل از شهداء بخش رودپی جنوبی شهرستان ساری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، رمضان شجاعی صبح امروز در مراسم تجلیل از شهداء بخش رودپی جنوبی شهرستان ساری اظهار داشت: پذیرش مسئولیت در شوراها افتخاری برای خدمتگذاری به نظام اسلامی است و باید قدر این خدمتگذاری را بدانیم.

وی با اشاره به سابقه طولانی دوره شواری در کشور بیان داشت: واگذاری فعالیت‌های عمرانی به شوراها سبب می‌شود که شوراها در هر دوره نسبت به دوره قبل چابک‌تر و بهتر از گذشته در امور مردم وارد شوند.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به برخی اشکالاتی که در قانون شوراها در کشور وجود دارد بیان داشت: اشکالات قانونی مربوط به امور شوراها در کمیسیون شوراهای مجلس در حال بررسی است که تلاش داریم این اشکالات را در قالب قانون‌گذاری اصلاح و تبدیل به قانون شود.

شجاعی با بیان اینکه قانون شورا نیاز به اصلاح و تغییر دارد خاطرنشان کرد: جایگاه اصلاح قانون شورا در امور داخلی مجلس است.

وی در ادامه به حضور کمرنگ خویش و دیگر نماینده مردم ساری در محافل و کمسیون‌های عمرانی روستاها و شهرها استان مازندران اشاره کرد و گفت: اعتبارات تملک داری در حال حاضر طوری است که شرمنده مردم هسیتم و دلیل عدم حضور ما در بین مردم نبود منابع مالی است.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی گفت: استاندار مازندران میزان پرداخت اعتبار تملک دارایی مازندران را در سال 92 تنها 4 درصد اعلام کرد.

وی با اشاره به برخی مشکلات بخش رودپی جنوبی شهرستان ساری بیان داشت: از مسئولان راه و شهرسازی بارها درباره وضعیت این دور برگردان‌ها سئوال شد که جواب آنها این بود که ما برای بنزین ماشین‌های مان پول و منابع مالی در اختیار نداریم.

وی در پایان به روند بررسی میزان تخلفات شورای‌ها در وزارت کشور  اشاره کرد و گفت: تخلفات شورای در استان مازندران بسیار کم است و در ساری و میاندرود تخلف شواری نداشتیم.
انتهای پیام/86004/ح30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها