امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۱:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48685
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 39
الهیار ملک‌‌شاهی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره ...

الهیار ملک‌‌شاهی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره جزئیات محکومیت ۲ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در پرونده سه هزار میلیاردی، گفت: در جریان جزئیات این پرونده نیستم و در خصوص افراد محکوم شده نیز اطلاعات دقیقی ندارم.
وی ادامه داد: تصور نمی‌کنم از نمایندگان فعلی خانه ملت کسی در جریان پرونده سه هزار میلیاردی محکوم شده باشد.
چندی پیش محسنی اژه ای دادستان کل کشور و سخنگوی قوه قضائیه اعلام کرد که ۲ نفر از نمایندگان مجلس در رابطه با این پرونده محکوم شده اند.
رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه درحال حاضر قوه قضائیه در حال رسیدگی به پرونده سه هزار میلیاردی است، یادآور شد: مدتی پیش در کمیسیون قضایی درباره این پرونده سؤالی از سوی چند نماینده مطرح شد که طی جلسه‌ای با حضور مقامات قضایی سؤال مورد رسیدگی قرار گرفت.

*سوال نمایندگان از وزیر دادگستری درباره نقش 3 نماینده در پرونده 3 هزار میلیاردی
براساس این گزارش، در یکی از جلسات تیرماه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، سؤال جواد کریمی قدوسی و بهرام بیرانوند نمایندگان مشهد و بروجرد در خانه ملت از مرتضی بختیاری وزیر دادگستری رسیدگی شد.
الهیار ملک‌‌شاهی در بیان جزئیات سوال این 2 نماینده از وزیر دادگستری به فارس گفته بود «آقایان کریمی قدوسی و بیرانوند مدعی دخالت و اتهام سه نماینده در جریان این پرونده شدند. نمایندگان سوال کننده مدعی‌اند این سه نماینده دارای اتهاماتی در این پرونده هستند که به آنها رسیدگی نشده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها