امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48696
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن آقایی با بیان این مطلب اظهار کرد: 27 سکو از 40 سکو ایستگاه های این خط تکمیل شده است و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن آقایی با بیان این مطلب اظهار کرد: 27 سکو از 40 سکو ایستگاه های این خط تکمیل شده است و عملیات اجرایی احداث خط 9 اتوبوس های تندرو در بخش های مختلف مسیر این خط در حال پیگیری است.
وی تصریح کرد: عملیات زیرسازی برای به کارگیری سیستم های هوشمند در این خط نیز صورت گرفته تا بتوانیم از سیستم های هوشمند برای نظارت و مدیریت بر این خط بهره مند شویم.
آقایی خط 9 سامانه اتوبوس های BRT از انتهای بزرگراه ارتش آغاز می شود و با ادامه مسیر در بزرگراه امام علی (ع) تا شهرری ادامه خواهد یافت گفت: این خط به یکی از مهمترین خطوط اتوبوس های تندرو تبدیل خواهد شد چرا که ضمن اتصال شمال به جنوب شهر، گامی در راستای تکمیل شبکه اتوبوس های تندرو محسوب می شود.
وی تاکید کرد: پیش‌بینی می‌شود حجم قابل توجهی از سفرهای شهری تحت پوشش خط 9 اتوبوس هاس تندرو قرار گیرد و استقبال شهروندان از این خط مانند سایر خطوط تندرو بسیار خوب و چشم گیر باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها