امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۵:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48697
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید جعفر تشکری هاشمی با بیان این مطلب اظهار کرد: نیمه جنوبی خط 3 مترو تهران تکمیل شده و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید جعفر تشکری هاشمی با بیان این مطلب اظهار کرد: نیمه جنوبی خط 3 مترو تهران تکمیل شده و کارهای جزئی باقی مانده در ایستگاه ها هم اکنون در حال اتمام است تا بتوانیم در مهرماه این بخش از خط 3 مترو را به بهره برداری رسمی رسانده و در اختیار شهروندان قرار دهیم.
وی تصریح کرد: خط 3 طولانی ترین خط مترو تهران است که از ازگل و نیاوران در شمال شرقی آغاز و تا بزرگراه آزادگان در جنوب غربی شهر ادامه می یابد.
معاون شهردار تهران خاطر نشان کرد: عملیات ساخت نیمه جنوبی خط 3 متروی تهران حدفاصل چهارراه ولیعصر (عج) تا اتوبان آزادگان (آیت الله سعیدی) به طول 12 کیلومتر به اتمام رسیده و با بهره برداری از این بخش از خط در مهرماه ساکنان محلات جنوبی شهر مانند اسماعیل آباد، عبدل آباد، نعمت آباد، جوادیه، منیریه و دیگر ساکنان در این مسیر می‌توانند از مترو بهره مند شوند.
وی ادامه داد: بخش شمالی این خط نیز به سرعت در حال آماده‌ سازی است که امیدواریم تا پایان بهار 93 خط 3 مترو تهران، به ازگل و نیاوران متصل ‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها