امروز : پنجشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ - 2019 March 21
۱۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 487
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۵۴
تعداد بازدید: 249
آرش جابری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار کرد: قوانین AFC سختگیرانه است و عملا نیز در تذکر کنفدراسیون فوتبال آسیا به مهدی کیانی و ...

آرش جابری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار کرد: قوانین AFC سختگیرانه است و عملا نیز در تذکر کنفدراسیون فوتبال آسیا به مهدی کیانی و سیدصالحی بابت پرخاشگری‌شان به داور این موضوع ثابت شد.

آرش جابری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار کرد: قوانین AFC سختگیرانه است و عملا نیز در تذکر کنفدراسیون فوتبال آسیا به مهدی کیانی و سیدصالحی بابت پرخاشگری‌شان به داور این موضوع ثابت شد.

وی افزود: AFC در اجرای قوانین خود با کسی شوخی نداشته و در صورت تخلف به دادن تذکر و یا گرفتن تعهد اکتفا نکرده و به جریمه سنگین مالی و محرومیت از میزبانی اقدام خواهد کرد.

بازرس اتحادیه فوتبال کشور افزود: لیست اقلام ممنوعه ورود به ورزشگاه به کرات از رسانه‌ها اعلام شده، نباید به هیچ عنوان توسط تماشاگران وارد ورزشگاه شود. ضمن اینکه پرتاب اشیا به میدان، شعارهای توهین‌آمیز و حتی شادی‌های نامتعارف‌ می‌تواند تراکتورسازی را در میزبانی‌های آتی با مشکلاتی مواجه کند.

وی تصریح کرد: ناظر داوری بازی استقلال با الهلال وقایع اتفاق افتاده در این بازی را گزارش خواهد کرد و احتمال جریمه سنگین مالی و حتی محرومیت از بازی خانگی برای نماینده فوتبال کشورمان وجود دارد و تماشاگران تراکتورسازی باید مراقب رفتار خود بوده و بهانه‌ای دست کنفدراسیون فوتبال آسیا ندهند.

نمره تماشاگران تراکتورسازی 20 بود

آرش جابری به  عملکرد خوب تماشاگران تراکتورسازی در بازی قبلی این تیم مقابل الجزیره امارات اشاره کرد و افزود: تماشاگران تراکتورسازی در نخستین بازی آسیایی این تیم، فرهنگ بالای خود را به نمایش گذاشته و نمره 20 گرفتند.

وی تصریح کرد: در هر بازیی احتمال دارد که نتیجه مطلوب تماشاگران رقم نخورد و در این لحظات هواداران فقط به تشویق تیم خود پرداخته و از پرداخت به مسائل حاشیه‌ای اجتناب ورزند.

جابری در مورد تیم تراکتورسازی افزود: فشردگی مسابقات آسیایی و لیگ برتر خستگی نمایندگان فوتبال ایران در این رقابت‌ها را به دنبال داشته و خستگی در ساق بازیکنان تیم تراکتورسازی مقابل الشباب محسوس بود.

سرپرست سابق تیم تراکتورسازی و ماشین‌سازی خاطرنشان کرد: تراکتورسازی با برتری مقابل الشباب می‌تواند شانس صعود خود را از این گروه افزایش دهد و من فکر می‌کنم در صورت برد تراکتورسازی 90 درصد شاگردان تونی از گروه خود صعود کنند.

تیم تراکتورسازی تبریز ساعت 20 امشب در ورزشگاه یادگار امام(ره) میزبان الشباب عربستان است. 

انتهای پیام/60002/ع30
برچسب ها:
آخرین اخبار