امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48700
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 30
رضا شکیبایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره انتشار روزنامه وطن امروز در روزهای آینده، گفت: به احتمال زیاد روزنامه وطن امروز در مهر سال جاری ...

رضا شکیبایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره انتشار روزنامه وطن امروز در روزهای آینده، گفت: به احتمال زیاد روزنامه وطن امروز در مهر سال جاری وارد کیوسک‌های مطبوعاتی می‌شود

سردبیر روزنامه وطن امروز ادامه داد: به دنبال انتشار مجدد روزنامه وطن امروز لازم است که در ابتدای امر یک سیاست ریاضتی در دستور کار مجموعه قرار گیرد.

وی بیان داشت: علاوه بر این باید سیاست ریاضت حداکثری در حوزه استفاده از نیروی انسانی نیز مورد توجه قرار گرفته و همچنین تدابیر اتخاذ شده در سایر حوزه‌های روزنامه‌ها مورد رعایت قرار گرفته تا روزنامه وطن امروز مجدداً امکان انتشار یابد.

این فعال عرصه رسانه اضافه کرد: در چنین شرایطی در صورت انتشار نیز باید سیاست ریاضتی را دنبال کنیم؛ لذا کاهش صفحه و نیروی انسانی جزو برنامه‌ها است.

شکیبایی اضافه کرد: در کنار این امر لازم است در جهت تأمین منابع جدید برای  درآمدزایی روزنامه حرکت شود که البته این امر در حال انجام است.

سردبیر روزنامه وطن امروز ابراز امیدواری کرد که این امر در نهایت به نتیجه برسد و روزنامه وطن امروز در مهر وارد کیوسک‌های مطبوعاتی شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها