امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۱:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48710
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تازه‌ترین نظرسنجی شبکه ان بی سی و روزنامه وال استریت ژورنال آمریکا نشان می‌دهد که مردم آمریکا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تازه‌ترین نظرسنجی شبکه ان بی سی و روزنامه وال استریت ژورنال آمریکا نشان می‌دهد که مردم آمریکا از مدیریت اقتصادی باراک اوباما ناراضی هستند.

بر اساس این گزارش، 52 درصد مردم آمریکا از اوضاع اقتصادی و نحوه مدیریت باراک اوباما ناراضی هستند و 45 درصد نیز آن را تایید می‌کنند. این درصدها تقریبا همان‌هایی است که وی هر ساله دریافت کرده است.

براساس این گزارش، یافته‌های این نظرسنجی نشان می‌دهد که رای دهندگان به تازگی درباره چند مساله مختلف به جمهوریخواهان بیشتر اقبال دارند تا دموکراتها. در حال حاضر جمهوریخواهان در زمینه مدیریت اقتصادی بالاتر از دموکراتها هستند؛ با نسبت 33 درصد به 29 درصد. در سیاست خارجی این نسبت 33 درصد به 26 درصد است. اما حزب جمهوریخواه هنوز فاصله زیادی دارد تا به طور کلی از دموکراتها در نظرسنجی‌ها پیشی بگیرد. در مجموعه 28 درصد آمریکائی‌ها نگاه مثبتی به جمهوریخواهان دارند درحالیکه این نسبت برای دموکرات‌ها 40 درصد است.  

بر اساس یافته‌های نظرسنجی وال استریت ژورنال و ان بی سی، تنها 27 درصد مردم آمریکا فکر می‌کنند که اقتصاد این کشور طی سال آینده بهبود خواهد یافت که نسبت به سال 2012 این میزان کمتر است. 24 درصد می‌گویند که شرایط اقتصادی بدتر می‌شود و 48 درصد نیز معتقدند که تغییری نخواهد کرد.

براساس این گزارش، 62 درصد مردم ایالات متحده می‌گویند که کشور در مسیر اشتباهی قرار دارد و تنها 30 درصد معتقدند که امریکا در مسیر مناسبی پیش می‌رود.

این نظرسنجی همچنین نشان می‌دهد که 45 درصد مردم سیاستهای اشتغالی باراک اوباما را قبول دارند و 50 درصد آن را تایید نمی‌کنند. 
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار