امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۸:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4873
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 105
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المصری الیوم، «عمر عامر» گفت که آنچه در مورد نخست‌وزیری مرسی و یا اعطای این منصب به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المصری الیوم، «عمر عامر» گفت که آنچه در مورد نخست‌وزیری مرسی و یا اعطای این منصب به شخص دیگری گفته می‌شود، صحت ندارد.

از سوی دیگر چند ساعت پس از آنکه حزب آزادی و عدالت اسامی نامزدهای مناصب وزارتی در تعدیل جدید کابینه را بر روی سایت خود قرار داده و اعلام کرده بود که تعدیل وزرا تا ساعاتی دیگر اعلام می‌شود، «سعد الکتاتنی» رئیس این حزب گفت که این حزب هیچ اطلاعی درباره رایزنی‌های مربوط به تعدیل وزرا ندارد و این امر مختص ریاست جمهوری و نخست‌وزیری است.

وی افزود که حزب آزادی و عدالت هیچ اطلاعی از جزئیات تعدیل وزرا ندارد.

در همین راستا «حسین عبدالقادر» مسئول ارتباطات سیاسی حزب آزادی و عدالت نیز تصریح کرد که نقش این حزب به محض ارائه نامزدها به موسسه ریاست جمهوری، به پایان رسید و ما منتظر موضع نهایی هستیم.
یکی از خواسته‌های معارضان مصری انحلال دولت «هشام قندیل» نخست‌وزیر مصر است که در این میان برخی از معارضان نیز تشکیل دولت بی‌طرف به نخست‌وزیری مرسی برای برگزاری انتخابات پارلمانی را پیشنهاد کرده بودند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها