امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 22
۱۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48758
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در نشست امروز خود با خبرنگاران برای تبیین 35 ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در نشست امروز خود با خبرنگاران برای تبیین 35 مصوبه هیئت وزیران در راستای رفع موانع تولید، از تداوم فعالیت ستاد تدابیر ویژه مقابله با تحریم‌ها خبر داد.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس اعلام کرد: تشکیل ستاد تدابیر ویژه مقابله با تحریم‌ بر اساس مصوبه شورای عالی امنیت ملی تشکیل شده است.

نوبخت با رد هرگونه انحلال این ستاد یا تفویض مسئولیت آن به دستگاه‌ها تأکید کرد: جلسات ستاد به طور منظم زیر نظر معاون اول رئیس‌جمهور در حال برگزاری است.

سخنگوی دولت همچنین در پاسخ به دیگر سؤال خبرنگار فارس درباره نحوه فعالیت کارگروه تصمیم‌گیری درباره هدفمندی یارانه‌ها اظهار داشت: در دولت کارگروه‌های متعددی برای بررسی و پیگیری هدفمندی یارانه‌ها سازماندهی شده است.

نوبخت افزود: در کنار کارگروه معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی، ریاست جمهوری 8 کارگروه دیگر نیز در این زمینه از سوی تیم اقتصادی دولت تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه قطعا باید در قانون بودجه 93 وضعیت مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها مشخص شود، تصریح کرد: در حال حاضر کمیته‌هایی مشغول بررسی و تحلیل گروه‌های هدف، منابع و مصارف، چگونگی تأمین منابع یارانه‌ها هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها