امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۱۴:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48764
تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج، عبدالرحمن البیجاوی مدیر دفتر وزارت حج عربستان در مدینه منوره، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج، عبدالرحمن البیجاوی مدیر دفتر وزارت حج عربستان در مدینه منوره، اظهار داشت: هتل‌ها و ساختمان‌هایی که صاحبانشان، به مقررات و قوانین و شروط مد نظر وزارت حج عربستان در خصوص خدماتی که به حجاج هنگام اقامت آنها در مدینه منوره ارائه می‌کنند، پایبند نبودند، بسته شده‌اند.

محمد عبدالرحمن البیجاوی اعلام کرد: 17 تیم میدانی متشکل از مؤسسه ادلاء و وزارت حج عربستان بازدیدهای دوره‌ای از تمام هتل‌ها و ساختمان‌های مسکونی را در سه نوبت به شکل روزانه آغاز کرده‌اند تا از سطح کیفی خدمات به حجاج و میزان پایبندی آنها به مقررات و قوانین اسکان حجاج اطمینان حاصل و همچنین تمام تخلفات را ثبت کرده و گزارش خاصی در این زمینه آماده کنند.

این مقام وزارت حج عربستان افزود: ضمانت نامه بانکی مساکن حجاج برای مقابله با تمام تخلفاتی به کار می‌رود که مستلزم رفع فوری است.

وی گفت: وزارت حج عربستان اختیارات کاملی دارد تا مجوزهای اسکان حجاج را از متخلفان پس گرفته و این اماکن را بسته و متخلفان را با مجازات روبرو کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها