امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۰:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4877
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۱
تعداد بازدید: 113
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این بازیگر  46ساله سینما، یکی از سه عشق اصلی قسمت اول و دوم این فیلم را در سال های 2001 و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این بازیگر  46ساله سینما، یکی از سه عشق اصلی قسمت اول و دوم این فیلم را در سال های 2001 و 2004  بازی کرد.

فیرث می‌گوید سومین قسمت جدید این مجموعه فیلم در یک آینده نزدیک جلوی دوربین خواهد رفت، اما وی زمان شروع فیلم برداری را اعلام نکرد.

صحبت کالین فیرث در حالی مورد توجه رسانه‌های گروهی انگلستان مورد توجه قرار گرفته، که قبل از این گفته شده بود تهیه‌کنندگان فیلم قصد تولید قسمت تازه ای از آن را ندارند.

به همین دلیل، حرف‌های جدید فیرث مورد توجه محافل هنری و اهل فن انگلستان قرار گرفته و بازتاب وسیعی در رسانه‌های گروهی این کشور اروپایی داشته است.

به گفته کالین فیرث:«متأسفانه انتظار برای تولید قسمت جدید مجموعه فیلم «بریجیت جونز» بیش از اندازه طول کشیده است. همین مسئله باعث شده تا عده‌ای به این نتیجه برسند که تولید قسمت تازه‌ای از آن منتفی است و دیگر کسی قسمت جدیدی از آن را روی پرده سینماها نخواهند دید.»

این بازیگر در ادامه صحبت خود اضافه می‌کند علاقه برای تولید سومین قسمت این کمدی خانوادگی، در بین تهیه‌کنندگان و بازیگران وجود دارد.

صحبت‌های کالین فیرث پس از آن توجه عمومی را به خود جلب کرد که در سال 2011 برای اولین بار اعلام شد و تهیه‌کنندگانش در آن گفتند در تدارک ساخت قسمت تازه‌ای از این فیلم هستند.

شرکت مستقل فیلم‌سازی وورکینگ تاتیلز فیلمز، در این سال چراغ سبز تولید قسمت سوم را اعلام کرد. در آن زمان، مسئولان این شرکت گفتند به دنبال یک فیلم‌نامه جذاب برای آن هستند.

از آن زمان تا به حال، هنوز چنین فیلم‌نامه‌ای پیدا نشده است و به همین دلیل، طی این مدت خبر زیادی درباره آن منتشر نشده است و کمتر کسی چیزی درباره آن شنیده است.

در ماه نوامبر سال 2011 اعلام شد پیتر کاتانیو (کارگردان درام مستقل و موفق «فول مانتی») برای کارگردانی تازه‌ترین قسمت فیلم انتخاب نشده است. تا به امروز، هنوز هم وی قرار است این فیلم را کارگردانی کند.

رنی زلوگر برای سومین بار در نقش کاراکتر اصلی قصه فیلم یعنی بریجیت جونز بازی خواهد کرد. کالین فیرث هم در نقش مارک دارسی بازی می‌کند. هیوگرانت هم در نقش دانیل کیلور، سومین بازیگر مهم این مجموعه فیلم است.

قسمت جدید این مجموعه فیلم کمدی با نام «بچه بریجیت جونز» جلوی دوربین خواهد رفت.

اولین قسمت فیلم در سال   2001 روی پرده سینماهای جهان فروش خوبی کرد. استقبال تماشاگران از فیلم راه را برای تولید دومین قسمت آن با نام «بریجیت جونز:لبه دلیل هموار کرد. این فیلم  سال   2004اکران عمومی شد و نتوانست موفقیت قسمت اول را تکرار کند.کارگردان این دو فیلم به ترتیب شارون ماگوئیر و بیبان کردان بودند.
انتهای پیام / ا
برچسب ها:
آخرین اخبار